به تعویق افتادن ETF بیتکوین

SEC Again Delays Decision on NYDIG Bitcoin ETF

0

SEC  تصمیم گیری مجدد در مورد  ETF  بیتکوین را به تعویق انداخت

 

اکنون نهاد نظارتی  ETF  بیت کوین  NYDIG  را در 16 مارس تایید یا رد خواهد کرد .

SEC  تایید یا رد  ETF  بیت کوین  NYDIG  را تا 16 مارس به تعویق انداخته است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار مجدداً  « بله »  یا  « نه »  را به اولین صندوق قابل معامله در بورس بیتکوین در بازار نقدی در ایالات متحده به تعویق انداخت.

NYDIG ، یکی از شرکت‌های تابعه مدیریت دارایی

Stone Ridge Holdings Group ، در فوریه سال گذشته برایNYDIG Bitcoin ETF” ” خود درخواست داد – که به سرمایه‌گذاران اجازه میدهد سهام‌هایی را بخرند یا بفروشند که قیمت بزرگترین ارز دیجیتال را دنبال می‌کنند.

SEC  ابتدا قرار بود آن را در  15 ژانویه سال جاری تایید یا رد کند ، اما امروز اعلام کرد که مهلت را برای 60 روز دیگر تمدید خواهد کرد و در 16 مارس پاسخ خواهد داد.

ETF یک محصول سرمایه‌گذاری است که به سرمایه‌گذاران اجازه میدهد تا سهامی  مثل ارزهای خارجی ، طلا یا  بیتکوین  را خریداری کنند که نشان‌دهنده یک دارایی بدون اینکه مجبور باشند خودشان با آن معامله کنند . تحلیلگران بازار سال‌ها بر این باور بودند که اگر  SEC    ETF  بیت‌کوین را تأیید کند، دریچه‌ها را به روی سرمایه‌گذاران نهادی باز میکند و قیمت بیت‌کوین را افزایش می‌دهد.

اما ETF  بیت‌کوین هنوز در ایالات متحده وجود ندارد زیرا SEC بارها درخواست‌های این محصول را رد کرده است و دلیل آن نگرانی در مورد دستکاری قیمت در بازار ارزهای دیجیتال است.

با این حال ، ETF های آتی بیت‌کوین در ایالات متحده وجود دارند و بسیار محبوب بوده‌اند . ETF استراتژی بیت‌کوین ProShares در اولین شروع خود ، زمانی که در ماه اکتبر شروع به معامله در بورس نیویورک کرد ، نزدیک به 1 میلیارد دلار سهام معامله کرد.

یک ETF  آتی متفاوت است زیرا سهام آن قراردادهایی را نشان میدهد که روی قیمت آتی بیت کوین شرط بندی می کنند – نه خود دارایی ، و تجارت این محصولات توسط CFTC تنظیم می شود.

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .