بیانیه مرموز صرافی ارز دیجیتال سنگاپوری در توئیتر

Su Zhu’s cryptic statement as rumors swirl of 3AC liquidations and insolvency

0

بیانیه مرموز سو ژو در حالی که شایعاتی در مورد انحلال و ورشکستگی 3AC در حال چرخش است.

سو ژو گفت: “ما در حال برقراری ارتباط با طرف های مربوطه هستیم و کاملا متعهد به انجام این کار هستیم.”

سو ژو، یکی از بنیانگذاران شرکت سرمایه گذاری پرریسک ارزهای دیجیتال در سنگاپور، Three Arrows Capital (3AC) در پاسخ به شایعاتی مبنی بر اینکه این شرکت در حال مبارزه با ورشکستگی است، بیانیه ای مرموز در توییتر منتشر کرده است.

گفتگوهای آنلاین در مورد ناتوانی 3AC برای پاسخگویی به مارجین پس از آن آغاز شد که 3AC شروع به جابجایی دارایی‌ها در این هفته کرد تا از طریق پلتفرم‌های DeFi مانند AAVE از انحلال‌های احتمالی در میان قیمت مخزن اتر (ETH) جلوگیری کند. گزارش‌های تایید نشده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد 3AC با صدها میلیون انحلال از چندین موقعیت مواجه شده است.

پلتفرم بانکداری دیفای سلسیوس نیز دیوانه وار در حال حفظ موقعیت ها برای جلوگیری از انحلال نیز بوده است. وجوه سلسیوس بخش قابل توجهی از ارزش کل قفل شده در پلتفرم های مختلف در اکوسیستم DeFi را تشکیل می دهند، در حالی که 3AC یک وام گیرنده اصلی است. فروپاشی هر دو یا هر دو پیامدهای مهمی برای کل فضا خواهد داشت.

در یک پست کوتاه و شیرین توییتر از اوایل امروز، زو سکوت خود را پس از حدود سه روز عدم اقدام در رسانه های اجتماعی شکست و پیشنهاد کرد که این شرکت در حال حل مشکلات خود است:

ما در حال برقراری ارتباط با طرف های مربوطه هستیم و به طور کامل متعهد به انجام این کار هستیم.»

Ryan Selkis از Messari Crypto بر این گمانه زنی تاکید کرد که 3AC پس از قرار گرفتن در سمت اشتباه دو معامله مصنوعی – با اندازه – در GBTC و stETH، شروع به تغییر وضعیت ترازنامه خود کرد.

Wu Blockchain همچنین گزارش داد که این شرکت حدود 31.37 میلیون دلار از طریق تجارت در Bitfinex در ماه می ضرر کرده است.

این شایعات پس از اینکه ژو تمام نام‌های سرمایه‌گذاری در ETH، AVAX، LUNA، SOL، NEAR، MINA، DeFi و NFT را از بیوگرافی توییتر خود حذف کرد و تنها به بیت‌کوین (BTC) اشاره کرد، افزایش یافت. دیگران درباره حذف سو اینستاگرامش سؤالاتی را مطرح کردند و پرسیدند چرا هم او و هم بنیانگذار کایل دیویس به مدت سه روز در توییتر غیرفعال بودند.

یک مشکل مرتبط، قرار گرفتن قبلی 3AC با اکوسیستم Terra از طریق توکن LUNA (اکنون LUNAC) است که در اواخر ماه مه یک سقوط چند میلیاردی را تجربه کرد. این پلتفرم حدود 500 میلیون دلار بیت کوین (BTC) را با گارد بنیاد لونا با مبلغ فیات معادل در LUNA تنها چند هفته قبل از انفجار Terra مبادله کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .