بیتکوین کمتر از 47 هزار دلاری قبل از جلسه FOMC

Bitcoin price slips below $47K as stocks, crypto prepare for this week’s FOMC meeting

0

بیتکوین  47 هزار دلاری قبل از جلسه   FOMC

 

بیت کوین ، آلت کوین ها و سهام ها  به دلیل افزایش فشار پیش از نشست  FOMC   این هفته و احتمال اینکه فدرال رزرو سیاست های پول آسان خود را کاهش دهد ، به شدت کاهشی شدند.

گاوهای  بیتکوین  بار دیگر در حالت تدافعی قرار گرفتند ، پس از آن که شتاب شکستی که قیمت را در آخر هفته به بالای 50000 دلار رساند ، کاهش یافت و قیمت را به زیر 47000  دلار رساند.

تحلیلگران می گویند که عقب نشینی جزئی در بازارهای سهام و نشست آتی کمیته بازار باز فدرال  FOMC  دلایل اصلی عقب نشینی در 13  دسامبر است و برخی از آنها نشان می دهند که بازگشت مجدد به نوسان پایین در  42000  دلار می تواند مورد توجه قرار گیرد.

مذاکرات فدرال رزرو بر بازار فشار وارد کرد ..

همانطور که در گزارش اخیر  Delphi Digital  اشاره شده است که

”  آخرین سخت‌گیری توسط سیاست‌گذاران جهانی و کاهش فدرال رزرو باعث افزایش قیمت مجدد بازارها شده است ، تا حد زیادی تحت‌تاثیر مسائل نظارتی در ایالات متحده قرار دارد .”

 

در حالی که این رکود اخیر اراده بسیاری از معامله گران را آزمایش می کند که امیدوارند این فقط یک تغییر مجدد قبل از افزایش قیمت است، تحلیلگر ارزهای دیجیتال و کاربر مستعار توییتر CryptoCapo  پس از ارسال نمودار زیر در مقایسه عملکرد قیمت فعلی با قیمت ، کمی اظهار امیدواری کرد .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .