بیشتر آدرس های بیت کوین با وجود بازار نزولی در سود هستند

Three-quarters of BTC addresses still in profit despite market decline: Glassnode

0

Glassnode سه چهارم آدرس های BTC با وجود کاهش بازار همچنان در سود هستند

گزارش Glassnode همچنین نشان داد که تا 60 درصد از حجم تراکنش ها در آن چیزی است که آن را “تسلط بر سود” می نامد و دارندگان بلندمدت به احتمال زیاد در سود هستند.

قیمت بیت کوین (BTC) اخیراً دوباره در حال کاهش بوده است، اما پیش بینی های جدید شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Glassnode نشان می دهد که تا 75 درصد از آدرس های بیت کوین در سود هستند.

در گزارش Week-On Chain خود که در روز دوشنبه، 11 آوریل منتشر شد، گلس‌نود تعداد کیف پول‌های بیت‌کوین را که  درسود هستند را تجزیه و تحلیل کرد و دریافت که حدود 70 تا 75 درصد از آدرس‌ها سود محقق نشده‌ای دارند که بسیار بیشتر از 45 درصد تا 50 آدرس است.

تحلیلگران Glassnode در اظهار نظر در مورد یافته‌ها افزودند که بازار نزولی کنونی به بدی بازارهای قبلی نیست

«بازار نزولی کنونی به سختی مراحل قبلی نیست، به طوری که تنها 25 تا 30 درصد بازار با ضرر غیرقابل تحقق است. باید دید که آیا فشار بیشتر سمت فروش باعث پایین آمدن بازار خواهد شد و در نتیجه بخش بیشتری از بازار را به زیان تحقق نیافته ای مانند چرخه های قبلی می کشاند یا خیر.

این گزارش همچنین نشان داد که دارندگان بلندمدت بیت کوین، کسانی که بیش از 155 روز آن را نگه داشته اند،در کمترین  میزا احتمال ضرر بوده اند. بیش از 67.5 درصد از دارندگان بلندمدت سود غیرقابل تحقق دارند، در حالی که دارندگان کوتاه مدت، کسانی که کمتر از 155 روز نگه داشته اند، تنها 7.88 درصد سود کسب کرده اند.

در حال حاضر، قیمت بیت کوین زیر 40000 دلار است و در 24 ساعت گذشته نزدیک به 39000 دلار کاهش یافته است که این دارایی را دوباره وارد بازار نزولی کرده است. مسیری که بیت کوین در آن حرکت می کند برخی گمانه زنی ها را به 30000 دلار کاهش می دهد، در حالی که داده های دیگر نشان می دهد معامله گران تلاش می کنند قیمت را به 50000 دلار برسانند.

در این گزارش همچنین توضیح داده شده است که 58 درصد از حجم شبکه بیت‌کوین به معنای «تسلط بر سود» است، معیاری که از دسامبر 2021 به شدت مشاهده نشده است.

گلس‌نود افزود که بازارهای نزولی معمولاً دوره‌های طولانی از حجم معاملات را مشاهده می‌کنند که باعث زیان می‌شود، و این برگشت به تسلط سود می‌تواند نشانه‌ای از تغییر احساسات باشد، زیرا تقاضا برای بیت‌کوین می‌تواند منجر به افزایش خرید شود.

با این حال، Glassnode می‌نویسد: «با توجه به اینکه قیمت‌ها همچنان با مشکل مواجه هستند، نشان می‌دهد که سمت تقاضا تا حدودی ضعیف است و سرمایه‌گذاران در حال سود بردن به هر قدرتی در بازار هستند.

تحلیلگران افزودند که بازار از اواسط فوریه شاهد سود روزانه حدود 13300 بیت کوین بوده است در حالی که ضرر روزانه از حدود 20000 بیت کوین در ژانویه به حدود 8300 بیت کوین در هفته گذشته کاهش یافته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .