تایید 4 صندوق ETF بیتکوین در کمیسیون بورس آمریکا

SEC extends four Bitcoin ETF deadlines by 45 days

0

تایید  4 صندوق  ETF بیتکوین  در کمیسیون بورس آمریکا

 

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا  ( SEC ) روز جمعه اعلام کرد که جدول زمانی تصمیم‌گیری درباره  4 ETF  بیت کوین از جمله : Global X Bitcoin Trust

را به تعویق انداخته است..

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا  ( SEC )  روز جمعه مهلت تصمیم‌گیری درباره 4 صندوق قابل معامله در بورس ( ETF )   را به مدت 45 روز تمدید کرد ؛ این کمیسیون دلیل این تمدید را نیاز به زمان بیشتر جهت تصمیم‌گیری پذیرش درخواست این 4 صندوق اعلام کرده است.

تایید صندوق   Global X Bitcoin Trust   به 21 نوامبر ،

صندوق  Valkyrie XBTO Bitcoin Futures Fund    به 8  دسامبر ، صندوق   WisdomTree Bitcoin Trust    به  11  دسامبر  و صندوق   Kryptoin Bitcoin ETF    به  24  دسامبر موکول شده است.

در اواسط ماه سپتامبر ، شرکت سرمایه‌گذاری آمریکایی Invesco    تصمیم گرفت تا با شرکت  Galaxy Digital Funds   متحد شود و یک صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس با نام   Invesco  Galaxy    تشکیل دهد. این صندوق که هم اکنون در انتظار تایید توسط کمیسیون  SEC   است پتانسیل لیست‌شدن در بین صرافی‌های مجاز ایالات متحده را دارد . این صندوق همچنین به مشتریان بالقوه خود اطمینان داده است که کلیدهای خصوصی توسط چندین عامل بازدارنده فیزیکی و تکنولوژیکی به شدت محافظت خواهند شد.

انتظار می‌رود با معرفی اولین  ETF   قانونی بیت کوین توسط کمیسیون  SEC   و ورود سرمایه‌گذاران سنتی به این بازار ، شاخص‌های فنی این دارایی افزایش چشمگیری داشته باشند. داده‌های  Ishares   نشان می‌دهد که ارزش کل کالاهای قابل معامله در بورس حدود  263 میلیارد دلار است ؛   این رقم بدون در نظر گرفتن صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک است و اگر بخواهیم این صندوق ها را نیز حساب کنیم ارزش کل به حدود  500 میلیارد دلار خواهد رسید.

تحلیلگران بلومبرگ به تازگی پیش‌بینی کرده‌اند که کمیسیون SEC    احتمالا تا اواخر اکتبر یک  ETF    را تایید کند که صندوق Proshares    محتمل‌ترین گزینه برای تایید شدن است. آنها همچنین معتقدند که این نهاد قانون‌گذاری در نهایت چند صندوق را تایید خواهد کرد تا تنها به یک صندوق خاص مزیت اولین بودن در این حوزه را ندهد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .