تجارت رمزارز برای استرالیایی ها

Commonwealth Bank to enable crypto trading for 6.5M Aussies, ‘other banks will follow’

0

 در پی فعال سازی بانک مشترک المنافع برای  تجارت کریپتو برای 6.5 میلیون استرالیایی، “بانک های دیگر نیز از آن پیروی خواهند کرد”

CBA اعلام کرد که از 10 دارایی رمزپایه شده در برنامه بانکی خود از جمله بیت کوین، اتر، بیت کوین کش و لایت کوین پشتیبانی خواهد کرد.

بانک مشترک المنافع استرالیا (CBA) قرار است خدمات معاملات ارز دیجیتال را برای 6.5 میلیون کاربر برنامه CommBank خود راه اندازی کند.

CBA اولین بانک در استرالیا خواهد بود که از رمزارز پشتیبانی می کند، و بلاک چین استرالیا گفت که وجود چهار بانک بزرگ دیگر، از جمله بانک ملی استرالیا (NAB)، گروه بانکی استرالیا و نیوزلند (ANZ) و Westpac “غیرقابل اجتناب” است. ، به زودی از آن پیروی خواهد کرد.

بر اساس اعلامیه روز چهارشنبه، CBA با صرافی ارز دیجیتال Gemini و شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Chainalysis برای راه اندازی خدمات رمزارز خود شریک شده است. این بانک قبل از ارائه خدمات کامل در سال 2022، آزمایشی را برای تعداد محدودی از مشتریان در هفته های آینده راه اندازی خواهد کرد.

ده دارایی رمزارز شده در برنامه بانکی آن پشتیبانی می شود که بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، بیت کوین کش (BCH) و لایت کوین (LTC) در این مرحله نامگذاری شده اند.

استیو والاس، مدیر عامل بلاک چین استرالیا، به کوین تلگراف گفت که این حرکت “فوق العاده مهم” است، زیرا چهار بانک بزرگ در استرالیا

“شهرت ملی و بین المللی ما را به عنوان مقصد خدمات مالی تقویت می کنند.”

اعتمادی که این امر به شرکت کنندگان بخش دارایی دیجیتال محلی ارائه می دهد، با تأثیری که این سیگنال به سراسر جهان ارسال می کند مبنی بر اینکه استرالیا باید مقصدی برای پذیرش ارزهای دیجیتال و دارایی های دیجیتال باشد، ضعیف خواهد شد.

والاس معتقد است که رشد سریع و پذیرش کریپتو، ریسک حفظ رویکرد منتظر ماندن را از دیدگاه بانک‌های بزرگ به ریسک «عدم عمل» و عقب ماندن تغییر داده است. والاس معتقد است که دیگر بانک‌های بزرگ استرالیا خدمات رمزنگاری خود را راه‌اندازی می‌کنند.

این امر اجتناب‌ناپذیر است که سایر بانک‌ها نیز از آن پیروی کنند. شفافیت در چشم‌انداز مقررات محلی با مسائلی مانند صدور مجوز که توسط صنعت و دولت‌ها به طور مستقیم حل می‌شود، در حال ظهور است. این موانع برای اقدام و مشارکت در حال رفع است.»

حرکت CBA هیجان انگیز و اجتناب ناپذیر است. این یکی دیگر از «روز نامه قرمز» دیگر برای رمزارزها است، گویی استرالیا به طور ناگهانی پای خود را از دست داده است. در تمام این مدت از ما به‌عنوان تلاش برای عقب‌نشینی تبلیغ می‌شدکردیم اما اکنون با بزرگترین بانک خود در حال حرکت به سمت رهبری در سطح جهانی هستیم.»

دیو آبنر، رئیس توسعه تجارت جهانی در جمینی، گفت که شرکت او “مفتخر” است که با CBA همکاری می کند تا خدمات رمزنگاری پیشرو در جهان را راه اندازی کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .