تعدیل نیرو در رابین هود

Robinhood axes almost 1 in 10 staff members as stock hits all-time low

0

تعدیل نیرو در  رابین هود

 

رابین هود  تقریباً از هر 10 کارمند 1 نفر را کاهش می دهد زیرا سهامش به پایین ترین حد خود رسیده است .

ولاد تنف ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران رابین هود ، خاطرنشان کرد :

” ما به این نتیجه رسیدیم که انجام این کاهش‌ها در کارکنان رابین‌هود تصمیم درستی برای بهبود کارایی میباشد .”

پلتفرم محبوب تجارت خرده‌فروشی  Robinhood    نه درصد از نیروی کار خود را در بحبوحه فروش سهام خود اخراج کرده است.

تنها در 30  روز گذشته ، HOOD  تقریباً  38  درصد کاهش یافته و در زمان نگارش این مقاله به  9.99  دلار رسیده است که پایین‌ترین قیمت از زمان عرضه اولیه  (IPO  )  در اواسط سال  2021  است.

طبق گزارش  TradingView ، این کاهش بخشی از یک روند نزولی بلندمدت است که شاهد کاهش مداوم قیمت  HOOD  از زمان بالاترین قیمت آن در  4 آگوست  2021  یعنی  70.39  دلار بوده است.

Robinhood  به طور عمومی از طریق یک پست وبلاگی در تاریخ  26 آوریل توسط مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران ولاد تنف ، تعدیل مجدد کارکنان خود را اعلام کرد. وی خاطرنشان کرد که پس از گذراندن یک ” دوره رشد فوق العاده ” بین سال های  2020  و نیمه اول  2021 ، تعداد کارکنان این شرکت از  700  به نزدیک به  3800  کارمند یعنی تقریبا شش برابر شده است . با این حال ، تنف پیشنهاد کرد که بسیاری از نقش‌های شغلی در شرکت از آن زمان به بعد غیرضروری شده‌اند و اظهار داشت : ” درآمد تراکنش‌های کریپتو در سال  2021  به  419  میلیون دلار رسید که نسبت به سال قبل از آن  1451  درصد افزایش داشت. به ویژه در سه ماهه دوم سال  2021 ، کریپتو  41  درصد از کل درآمد  رابین هود  را به خود اختصاص داده است ، اما شایان ذکر است که این رقم در سه ماهه چهارم به حدود  13 درصد کاهش یافته است.”

با این حال ، به نظر نمی رسد که  رابین هود  در سال جاری علاقه خود را به این بخش از دست بدهد ، و اخیراً اقدامات زیادی را در جهت گسترش پیشنهادهای ارزهای دیجیتال خود انجام داده است. در  19 آوریل ، کوین تلگراف گزارش داد که رابین هود شرکت انگلیسی دارایی‌های رمزنگاری شده  Ziglu  را برای کمک به برنامه‌های توسعه آن در بازارهای بریتانیا و اروپا خریداری کرد، چیزی که تنف تاکید کرد امسال ” به شتاب بخشیدن ” ادامه خواهد داد. در اوایل این ماه،  Robinhood  کیف پول رمزنگاری مورد انتظار خود را نیز برای  2 میلیون کاربر در لیست انتظار عرضه کرد ، برنامه‌های خود را برای ادغام شبکه روشنایی ترسیم کرد و  Shiba Inu (SHIB)  را پس از ماه‌ها کمپین از طرف حامیان خود لیست کرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .