تعطیلی در صرافی Coinbase

Coinbase announces 'nearly the entire company will shut down'

0

تعطیلی در صرافی کوین بیس

 

Coinbase  اعلام کرد که تقریباً کل شرکت برای وقفه چهارهفتگی در سال 2022 تعطیل خواهد شد تا به کارگران اجازه ریکاوری مجدد بدهد.

با توجه به شدت کار در طول سال ، ما فکر میکنیم که این بهترین راه برای اطمینان از پایداری سرعت در  درازمدت است .

صرافی بزرگ رمزارز ایالات متحده ، کوین بیس ، در سال 2022  هر سه ماهه یک هفته به کارمندان خود مرخصی میدهد تا پس از “روزها و هفته های طولانی کار شدید ” ، ریکاوری مجدد داشته باشند .

L.J. Brock ، مدیر ارشد  Coinbase  در یک پست وبلاگی روز دوشنبه گفت: « تقریباً کل شرکت برای چهار هفته جداگانه در سال جاری تعطیل می‌شود ، زیرا این بخشی آزمایشی میباشد که به کارگران اجازه میدهد پس از انجام کار زیاد بهبود یابند . براک گفت که کارمندان صرافی لزوماً محدود به هفته های کاری 40 ساعته نیستند و ممکن است مجبور باشند “چرخشی نیز فعالیت کنند” .

براک گفت:  ” ما در سال 2020 متوجه شدیم که بسیاری از کارمندان به دلیل اینکه نمی‌خواهند هم تیمی‌های خود را پوشش دهند یا به این دلیل که نمی‌خواهند از کار خود عقب بمانند ، زمان کافی برای ریکاوری کردن نمی‌گذارند .  ما می دانستیم که این ناپایدار است، بنابراین یک هفته شارژ در پایان سال 2020  و دو هفته شارژ مجدد در سال  2021  برنامه ریزی کردیم ، زمانی که تقریباً کل شرکت تعطیل میشود .”

کوین بیس اضافه کرد :

” چهار هفته زمان ریکاوری هماهنگ ممکن است برای شرکتی که در حال رشد بیش از حد است ، زمان زیادی باشد ، اما با توجه به شدت کار در طول سال ، ما فکر میکنیم این بهترین راه برای اطمینان از پایداری سرعت ما برای دراز مدت است.”

 

این اعلامیه در حالی منتشر میشود که بسیاری از کارگران ایالات متحده در حال عقب نشینی از شرایط نامطلوب شغلی هستند که اغلب منجر به تغییر شغل یا ترک بدون برنامه قطعی می شود – روندی که بسیاری آن را  ” استعفای بزرگ ” می نامند .

کوین تلگراف در سپتامبر گزارش داد که موقعیت هایی که نیاز به تخصص در کریپتو و بلاکچین دارند در سال  2021  افزایش یافته است ، به طوری که بسیاری از شرکت ها در حال حاضر پرداخت های رمزارزی را برای سرمایه گذاری بر محبوبیت ظاهراً رو به رشد فضا و جذب کارگران جدید ارائه میدهند .

همانطور که میدانید  صرافی بایننس در ایالات متحده مستقر نیست ،. این صرافی دفتر مرکزی رسمی ندارد ، اما شرکت هلدینگ آن در جزایر کیمن با اتصالات قبلی به چین ، ژاپن ، مالت و سیشل  ثبت شده است.  مدیر عامل Changpeng Zhao  یا  CZ  گزارش شده است که در سنگاپور زندگی میکند و بسیاری از کارمندان  Binance  در سراسر جهان پراکنده هستند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .