تعلیق دومین استخر استخراج رمزارز در چین

Second-largest Ethereum mining pool to suspend all operations

0

دومین استخر بزرگ استخراج اتریوم به حالت تعلیق درآمد

SparkPool  دومین استخر بعد از ethermine است از سال 2018 در چین راه اندازی شد ،  از روز دوشنبه بیش از 22 درصد نرخ هش اتر را  کنترل می کند .

sparkpool ، دومین استخر بزرگ استخراج رمزارز اتریوم در جهان ، به دلیل سرکوب مداوم چین  ، فعالیت خود را متوقف می کند.

به دنبال محدودیت های اولیه جمعه گذشته ، sparkpool  به تعطیلی خدمات خود ادامه می دهد و قصد دارد روز پنجشنبه کاربران فعلی استخرهای استخراج را در چین و خارج از کشور بحالت تعلیق درآورد.

بر اساس این اعلام ، اقداماتی برای امنیت دارایی های کاربران در پاسخ به “الزامات سیاست های نظارتی” انجام شده است. Sparkpool خاطرنشان کرد: “جزئیات بیشتر در مورد تعطیلی از طریق پیام ها ، ایمیل ها و وب سایت های داخلی ارسال می شود.”

SparkPool در اوایل سال 2018 در چین راه اندازی شد و به عنوان یکی از بزرگترین استخرهای استخراج معدن برای استخراج اتر (ETH) در کنار بزرگترین استخر استخراج اتریوم در جهان Ethermine شناخته شد. بر اساس گزارش Poolwatch.io ، در زمان نگارش این مقاله ، قدرت استخراج SparkPool  22 درصد از نرخ هش جهانی اتریوم را تشکیل می دهد که کمی کمتر از سهم 24 درصد Ethermine است.

این اخبار در حالی منتشر می شود که دولت چین  موضع منفی خود در مورد ارزهای دیجیتال عنوان کرده است. برخی از بزرگترین مبادلات ارزهای رمزنگاری شده مانند Binance و Huobi متعاقباً ثبت نام حساب های جدید در سرزمین اصلی چین متوقف کرده اند ، هرچند گفته می شود هنوز در هنگ کنگ به کاربران سرویس می دهد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .