تقاضا برای پشتیبانی فنی Crypto توسط تیم web3  گوگل  و پتانسیل فوق العاده ای آن

Google Forms Web3 Team — Sees Tremendous Potential, Demand for Crypto Tech Support

0

تقاضا برای پشتیبانی فنی Crypto توسط تیم web3  گوگل  و پتانسیل فوق العاده ای آن

گوگل در حال ایجاد یک تیم Web3 در واحد ابر خود است و خاطرنشان می کند که “این بازاری است که در حال حاضر پتانسیل فوق العاده ای را نشان می دهد.” یکی از مدیران گوگل توضیح داد: «ما فناوری‌هایی را برای شرکت‌ها ارائه می‌کنیم تا از ماهیت توزیع‌شده Web3 در کسب‌وکارها و شرکت‌های فعلی‌شان استفاده کنند و از آن بهره ببرند».

Google در حال ایجاد تیم Web3 در واحد ابر

CNBC روز جمعه گزارش داد که واحد ابری گوگل در حال ایجاد تیمی برای ایجاد خدمات برای توسعه دهندگانی است که نرم افزار Web3 خود را می سازند و برنامه های بلاک چین را اجرا می کنند.

Amit Zavery، معاون رئیس جمهور و رئیس Google Cloud، روز جمعه در ایمیلی به کارکنان اطلاع داد که هدف از این ابتکار این است که پلتفرم Google Cloud را به اولین انتخاب برای توسعه دهندگان در این زمینه تبدیل کند. او نوشت:

در حالی که جهان هنوز در آستانه پذیرش Web3 است، این بازاری است که در حال حاضر پتانسیل فوق‌العاده‌ای را نشان می‌دهد و مشتریان زیادی از ما می‌خواهند که پشتیبانی خود را از Web3 و فناوری‌های مرتبط با رمزنگاری افزایش دهیم.

معاون وزیر گفت، تیم جدید Web3 متشکل از کارمندانی است که به صورت داخلی و به تنهایی در Web3 مشارکت داشته اند. جیمز ترومنز، مدیر سابق سیتی گروپ که در سال 2019 به گوگل پیوست، رهبری گروه محصولات و مهندسی را بر عهده خواهد داشت. او به زاوری گزارش خواهد داد.

ما سعی نمی‌کنیم مستقیماً بخشی از آن موج ارزهای دیجیتال باشیم… ما فناوری‌هایی را برای شرکت‌ها فراهم می‌کنیم تا از ماهیت توزیع‌شده Web3 در کسب‌وکارها و شرکت‌های فعلی‌شان استفاده کنند و از آن بهره ببرند.

این گروه در آن زمان توضیح داد که Google Cloud در ژانویه یک تیم اختصاصی دارایی‌های دیجیتال را راه‌اندازی کرد تا از نیازهای مشتریان در «ساخت، تراکنش، ذخیره ارزش و استقرار محصولات جدید در پلتفرم‌های مبتنی بر بلاک چین» پشتیبانی کند.

مدیر عامل گوگل و شرکت مادرش آلفابت، ساندار پیچای، در ماه فوریه گفت که بلاک چین “فناوری جالب و قدرتمندی با کاربردهای گسترده است” و تاکید کرد: “به عنوان یک شرکت، ما در حال بررسی نحوه مشارکت در اکوسیستم و ارزش افزوده.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .