توصیه میلیاردر مکزیکی در مورد بیت کوین

Mexican billionaire says 'buy Bitcoin' in new year message

0

میلیاردر مکزیکی در پیام سال نو می گوید بیت کوین بخر

توصیه زندگی از سومین فرد ثروتمند مکزیک: “حسادت نکن، خودت را باور کن و بیت کوین بخر.”

سومین فرد ثروتمند مکزیک در شب کریسمس پیامی دلگرم کننده برای سال نو برای علاقه مندان بیت کوین (BTC) ارسال کرد. ریکاردو سالیناس پلیگو در یک ویدیوی جشن دو دقیقه ای توصیه کرد که از پول فیات دور شوید و بیت کوین بخرید.

او قبل از اینکه از فالوورهایش بخواهد بازتوییت کنند و به اشتراک بگذارند، سه توصیه به 957200 دنبال کننده خود در توییتر به عنوان بخشی از پیام کریسمس و سال نو می کند:

«از پول های فیات دوری کنید. خواه دلار باشد، یورو یا ین – همه چیز یکسان است. این پول جعلی است که از دروغ های کاغذی ساخته شده است. بانک‌های مرکزی بیش از هر زمان دیگری در حال تولید هستند.»

او قبل از اینکه به دوربین اشاره کند مکث می کند و می گوید: «در بیت کوین سرمایه گذاری کنید!»

در مقابل درخت کریسمس طلایی ایستاده بود، دو «هدیه» دیگر از نصیحتی که سالیناس به پیروانش داد این بود که حسادت را کنار بگذارند و به خود ایمان داشته باشند، به ویژه هنگامی که به دنبال آزادی و نوآوری هستند.

جای تعجب نیست که سالیناس سرمایه گذاری در بیت کوین را توصیه می کند. به عنوان یک مبلغ برجسته بیت کوین از سال 2013، دربیوگرافی توییتر او خود را صرفاً به عنوان یک “تاجر مکزیکی و دارنده بیت کوین” توصیف می کند.

سالیناس قصد دارد دومین بانک خرده فروشی بزرگ مکزیک Banco Azteca را به اولین وام دهنده در این کشور تبدیل کند که در بیت کوین تجارت می کند. با این حال، سالیناس، رئیس بانک، Grupo Salinas، در ژوئن امسال ناامید شد.

بانک مرکزی مکزیک در پاسخ به برنامه‌های بلندپروازانه وی اعلام کرد که ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین پول قانونی نیستند و استفاده از آنها در سیستم مالی این کشور ممنوع است. در سپتامبر امسال، الخاندرو دیاز د لئون، رئیس بانک مکزیک، بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی قابل اعتماد رد کرد و از نوسانات قیمت به عنوان یک مانع بزرگ برای پذیرش کامل نام برد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .