توقف معاملات توکن های سهام در صرافی بایننس

Binance Shuts Down Stock Tokens Trading

0

توقف معاملات توکن های سهام در صرافی بایننس

 

بزرگترین صرافی رمزارز  جهان ( بایننس  )  معاملات توکن سهام شرکت ها را تنها سه ماه پس از راه اندازی متوقف نمود.

بایننس دراوایل روز 16 ژوئیه (25 تیر ) اعلام کرد که یکی از جدیدترین سرویس های عرضه شده تجارت توکن های دیجیتال به نمایندگی از سهام شرکت ها را متوقف کرده است . این امر در پی مسائل رگولاتوری در بسیاری از کشورها اتفاق افتاده است.

CryptoPotato   در آوریل  2021 ( فروردین 1400 ) گزارش داد که صرافی بایننس پشتیبانی از یک محصول جدید را اضافه کرده است و کاربران خود را قادر به تعامل با توکن های دیجیتالی به نمایندگی از سهام کرد.
پس از اضافه کردن سهام تسلا ، بایننس خدمات خود را با سهام کوین بیس ( هنگامی که عرضه عمومی شد ) و اپل ، مایکروسافت و مایکرو استراتژی گسترش داد.

با این حال ، این شرکت در آلمان با نظارت جدی روبرو شد زیرا سازمان نظارت بر امور مالی کشور هفته ها پس از راه اندازی ، نگرانی هایی را در مورد سهام توکن دار مطرح کرد.
در نهایت ، بایننس تصمیم گرفته است تا همانطور که در 16 ژوئیه (25 تیر) اعلام شد ، این سرویس خاص را متوقف کند.

” دیگر توکن سهام شرکت ها برای خرید در  Binance.com در دسترس نیستند و Binance.com   پس از تاریخ ۱۴ اکتبر (۲۲ مهر) ساعت 19:55 (UTC) دیگر از هیچ توکن سهامی پشتیبانی نخواهد کرد و کاربران تا تاریخ اعلام شده مهلت دارند تا موقعیت‌های خود را در این پلتفرم ببندند.”

این صرافی اظهار داشت که مشتریانی که در حال حاضر چنین توکن های سهام را در اختیار دارند ، قادر به ( فروش یا نگهداری آنها در طی 90 روز آینده ) هستند. و پس از انقضا این مدت ، آنها دیگر قادر به فروش یا بستن موقعیت های خود نخواهند بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .