توکن تنظیم شده طلا در SEBA Bank سوئیس

SEBA Bank launches regulated gold token to enable digital ownership of physical gold

0

SEBA Bank  توکن تنظیم شده طلا را برای امکان مالکیت دیجیتالی طلای فیزیکی راه اندازی میکند .

 

همانطور که میدانید طلا نقش مهمی در بازار سرمایه دارد .

مدیر عامل بانک  SEBA ، Guido Buehler ) ( می گوید :

با ارزش بازار بیش از 11 تریلیون دلاری ، به سرمایه گذاران یک پوشش قابل اعتماد در برابر تورم و ذخیره ارزش آن بدون توجه به تلاطم اقتصادی ارائه میدهد .

در 15 دسامبر ،  SEBA Bank  ، ” که یک پلتفرم بانکداری در خصوص دارایی های دیجیتال مجوز دار در سوئیس بشمار میرود ،” یک توکن دیجیتالی تنظیم شده با پشتوانه طلای فیزیکی و قابل مبادله برای تحویل  راه اندازی کرد .

SEBA  ادعا کرد که به دلیل ماهیت سازگار با مقررات و نوسانات پایین قیمت طلا ، توکن طلا در نهایت میتواند بعنوان یک استیبل کوین برای معاملات درون زنجیره ای استفاده شود.

به عبارت دیگر ، طراحی توکن طلا شباهت به استانداردهای آن دارد ، جایی که ارزهای فیات با قابلیت مبادله آنها به طلای فیزیکی علاوه بر اعتمادی است که به دولت‌های صادرکننده آنها سپرده شده است ، پشتیبانی می‌شود .

در سال 1971 ، ” ریچارد نیکسون “، رئیس جمهور ایالات متحده ، دلار را از استاندارد طلا خارج کرد ، جایی که مشخص شد هر 35  دلار را می توان با یک اونس طلا بر اساس سیستم  برتون وودز درسال  1944  مبادله کرد .

ارزهای دارای پشتوانه طلا به دلیل توانایی خود در حذف تورم فوق العاده معروف هستند . با این حال ،  آنها همچنین دارای جنبه منفی طولانی شدن رکود اقتصادی هستند زیرا توانایی دولت ها برای چاپ محرک ها توسط عرضه طلا محدود شده است . در حال حاضر هیچ کشوری در جهان بر اساس استانداردهای طلا یا نقره کار نمی کند .

قبل از این هم ،   SEBA Bank   برنامه‌ای را برای کاربران راه‌اندازی کرد تا بتوانند بازدهی در ارزهای دیجیتال را کسب کنند . این اولین بانک در کشور است که مجوز نگهداری  دیجیتالی  را دریافت کرده است.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .