توکن BabyDogeCoin چیست

The Birth of Baby Doge! World's Best Community Coin

0

توکن  BabyDogeCoin  چیست

 

بیبی دوج کوین چند ترفند و درس از پدر میم خود ، دوج کوین  آموخته است. رمزارز جدیدی که توسط طرفداران جامعه آنلاین Doge Meme  متولد شد. Baby Doge  با نشان دادن سرعت تراکنش های بهبود یافته و جذابیت جدید خود به دنبال تحت تاثیر قرار دادن پدرش است. او دارای انعکاس ثابت است که به دارندگان آن پاداش می دهد ، بنابراین سکه های بیبی دوج بیشتری به طور خودکار به کیف پول شما در هر تراکنش اضافه می شود. Simply Love, Pet, and Hold  به عنوان  5%  از هر تراکنش به طور خودکار بین دارندگان این توکن توزیع می شود.

Baby Doge  یک توکن کاهش تورم میباشد که به گونه ای طراحی شده است که در طول زمان کمیاب تر شود .

همه دارندگان این ارز  به سادگی با نگه داشتن توکن های Baby Doge  در کیف پول خود ، به طور خودکار پاداش دریافت میکنند  . میزان رشد بی بی دوج در کیف پول خود را تماشا کنید زیرا دارندگان این توکن به طور خودکار  5٪  کارمزد از هر تراکنش زنجیره ای که در اکوسیستم Baby Doge  اتفاق می افتد را دریافت می کنند .

ما 41%  از عرضه خود را سوزانده ایم . این بدان معناست که از 5٪ توزیع مجدد ، 41٪  آن در هر تراکنش به کیف پول توکن سوزی توزیع می شود . توکن ها با هر تراکنش سوزانده می شوند .

پنج درصد کارمزد هر تراکنش بین دارندگان توکن توزیع می شود. این بدان معناست که می توانید سکه های Baby Doge بیشتری

با نگه داشتن آنها در کیف پول خود به دست آورید . اکثر توکن های LP اولیه قفل شده و برخی سوخته اند.

ما یک کیف پول خیریه تعیین شده داریم که با تراکنش هایی که انجام میشود برای حمایت از شرکای خیریه به آن افزوده میشود .

با وجود نام  Baby Doge Coin  در واقع یک پروتکل رمزارز کلکسیونی سرگرم کننده میباشد که بر روی زنجیره هوشمند Binance  ساخته شده است. در اصل به عنوان یک شوخی میم با عرضه 420  کوادریلیون و مکانیک کاهش تورم بر خلاف عرضه سنتی تورمی/ ثابت ایجاد شده است . عرضه بیبی دوج به گونه ایی میباشد که با هر تراکنش 40  درصد از عرضه آن سوزانده میشود .

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .