ثبت رکورد جدید سختی شبکه بیت کوین همزمان با بازار نزولی

Bitcoin records all-time high network difficulty amid price fluctuations

0

بیت کوین در بحبوحه نوسانات قیمت،  رکورد جدید را در سختی شبکه ای را ثبت می کند

داده های BTC.com تخمین می زند که شبکه با دستیابی به ATH دیگری در 12 روز آینده – با سختی شبکه 26.70 تریلیون – به رشد بیشترخود ادامه خواهد داد.

دشواری شبکه بیت کوین توسط قدرت محاسباتی کلی تعیین می شود که به دشواری در تأیید تراکنش ها و استخراج بیت کوین مرتبط است. همانطور که در داده‌های blockchain.com نشان می‌دهد، سختی شبکه بین ماه مه و ژوئیه 2021 به دلایل مختلف از جمله ممنوعیت کل استخراج رمزارز از چین کاهش یافت.

شبکه بیت‌کوین (BTC) سختی استخراج جدید را به میزان 26.643 تریلیون با میانگین نرخ هش 190.71 اگزاهش در ثانیه (EH/s) ثبت کرده است که نشان‌دهنده حمایت قوی جامعه با وجود بازار نزولی در حال انجام است.

با این حال، از آنجایی که ماینرهای آواره از کشورهای دیگر فعالیت خود را از سر گرفتند، مشکل شبکه از اوت 2021 بهبود چشمگیری را شاهد بوده. در نتیجه، در 22 ژانویه، شبکه BTC 26.643 تریلیون ATH ثبت کرد.

داده های BTC.com تخمین می زند که شبکه با دستیابی به ATH دیگری در 12 روز آینده – با سختی شبکه 26.70 تریلیون – به رشد قوی تر خود ادامه خواهد داد.

در چهار روز گذشته، F2Pool با استخراج 88 بلاک BTC، بیشترین سهم را در هش ریت داشته است و پس از آن Poolin با 76 بلاک قرار دارد. از دیروز، میانگین کارمزد هر تراکنش تقریباً 1.58 دلار است، ارزشی که از نظر تاریخی در آوریل 2021 به 62.78 دلار رسیده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .