جایزه بزرگ در انتظار کاربران صرافی رابین هود

Robinhood users may soon be able to withdraw crypto for the first time

0

کاربران Robinhood ممکن است به زودی بتوانند رمزارز را برای اولین بار برداشت کنند

صرافی Robinhood در حال آزمایش یک ویژگی کیف پول دیجیتالی است که مدتها در انتظار آن بود و به کاربران این امکان را می داد تا دارایی های رمزارز شده مانند بیت کوین (BTC) را ارسال و دریافت کنند.

بلومبرگ این خبر را در 21 سپتامبر گزارش داد و مدعی شد که تصاویری از رابط خروجی را در نسخه بتا ویژگی کیف پول در برنامه IOS Robinhood مشاهده کرده است.

بلومبرگ همچنین ادعا می کند که یک لیست انتظار را مشاهده کرده است که در آن کاربران می توانند برای کیف پول دارایی دیجیتال جدید ثبت نام کنند. این گزارش می افزاید: “این برنامه همچنین دارای کد اشاره به انتقال ارزهای رمزپایه شده است.”

کاربران Robinhood در حال حاضر تنها می توانند رمز ارز را با دلار آمریکا خریداری کرده و دارایی های دیجیتالی خود را بر روی این پلتفرم معامله کنند ، زیرا این برنامه از سپرده ها و برداشت های رمزنگاری شده پشتیبانی نمی کند.

معامله گران رمزارز صرافی Robinhood مدتهاست که این شرکت را برای معرفی قابلیت سپرده گذاری و برداشت برای دارایی های دیجیتال تحت فشار قرارداده اند ،  زیرا طرفداران دوآتشه Dogecoin با چشم های مشتاق در پلت فرم همگام شده اند.

ولد تنف ، مدیرعامل Robinhood در تماس سه ماهه 19 آگوست اعلام کرد که این شرکت سرانجام در حال بررسی معرفی یک کیف پول رمزنگاری شده است.

تنف با تأکید بر هیجان شرکت برای راه اندازی ویژگی جدید ، گفت: “می دانم که شور و شوق زیادی از سوی جامعه رمزنگاری و به ویژه جامعه Dogecoin در دسترسی به کیف پول وجود داشته است.”

Robinhood برای اولین بار در سال 2018 خدمات تجاری بیت کوین و اتریوم را برای مشتریان در پنج ایالت آمریکا  راه اندازی کرد. Robinhood از آن زمان پشتیبانی از altcoin خود را گسترش داده است و در حال حاضر به معامله گران مستقر در هر چهار ایالت  اجازه می دهد تا به ویژگی های رمزنگاری آن دسترسی پیدا کنند.

خدمات رمزنگاری به بخش مهمی از درآمد Robinhood در سال 2021 تبدیل شده است ، زیرا گزارش Q2 آن نشان می دهد که 41 درصد از درآمد 565 میلیون دلاری آن از تجارت رمزنگاری بوده است. در مقابل ، این شرکت 5 میلیون دلار از معاملات رمزنگاری برای کل سال 2020 تولید کرد.

در اوایل ماه جاری ، این شرکت با راه اندازی یک ویژگی سرمایه گذاری مکرر در رمزنگاری ، به کاربران اجازه داد تا میانگین هزینه دلار (DCA) را در موقعیت های رمزنگاری داشته باشند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .