جی پی مورگان اولین بانک در دنیای متاورس

JPMorgan becomes first major bank in the Metaverse

0

جی پی مورگان به اولین بانک در متاورس تبدیل شد

 

JPMorgan  رسما اولین بانک بزرگ در  Metaverse  شد که یک سالن مجازی در  Decentraland  مبتنی بر بلاکچین ایجاد نموده و سرمایه گذاری از یک فرصت بازار  « 1  تریلیون دلاری »  را افتتاح کرده است .

بزرگترین بانک در ایالات متحده ، JPMorgan ، گامی عظیم در Metaverse  برداشته است و پس از آن که این بخش را  بعنوان یک فرصت  1  تریلیون دلاری نامگذاری کرد ، یک سالن مجازی در دنیای محبوب مبتنی بر بلاک چین  Decentraland  افتتاح کرد.

بازدیدکنندگان از سالن ، واقع در مرکز خرید  Metajuku  در دسنترالند ، با یک ببر رومینگ و یک پرتره دیجیتالی از

( جیمی دیمون ، مدیر عامل  JPMorgan  )، استقبال می‌شوند.

اگر بازدیدکنندگان در طبقه بالا راه بروند ، می‌توانند سخنرانی یک مدیر اجرایی در مورد اقتصاد ارزهای دیجیتال را تماشا کنند.

سالن  onyx ، که نام آن از سیستم پرداخت بلاکچین داخلی JPMorgan  گرفته شده است، همراه با گزارشی از بانک رونمایی شده است که انواع فرصت‌های تجاری را که شرکت‌ها می‌توانند انتظار داشته باشند در  Metaverse  پیدا کنند ، شرح می‌دهد.

در این گزارش آمده است :

« متاورس احتمالاً در سال‌های آتی به نوعی در هر بخش نفوذ خواهد کرد ، با فرصت بازار که بیش از  1 تریلیون دلار درآمد سالانه تخمین زده می‌شود »  و همچنین تأکید می‌کند که در حال حاضر سالانه  54 میلیارد دلار برای کالاهای مجازی هزینه می‌شود. دو برابر مبلغی که برای خرید موسیقی صرف شده است.

این گزارش اشاره میکند که میانگین قیمت زمین مجازی بین ژوئن تا دسامبر سال گذشته از  6000  دلار به  12000  دلار  ، دو برابر شده است و پیش‌بینی می‌کند که هزینه‌های تبلیغات درون بازی تا سال  2027   به  18.4  میلیارد دلار در سال خواهد رسید.

JPMorgan  هجوم خالقان فردی را شناسایی کرده است که از Web3  برای کسب درآمد از کار خود به روش های جدید به عنوان نیروی محرکه اقتصاد جدید در حال ساخت در   Metaverse استفاده می کنند .

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .