حدود 700 شکایت از Binance در یکسال گذشته ..

FTC received over 700 complaints about Binance in 12 months

0

 حدود 700 شکایت از صرافی بایننس در یکسال گذشته

 

کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده آمریکا  ( FTC )   از ژوئن     2020( خرداد99 ) 760   شکایت مشتری از صرافی بایننس دریافت کرده است.

FCA   شکایات را در وب سایت فناوری  Gizmodo  به اشتراک گذاشت . قابل توجه ترین شکایت مربوط به مشتریان کلان بود که قادر به دریافت پول خود از بایننس نبودند .

قابل ذکر است ، این حساب ها به دلیل  ” فعالیت مشکوک ” محدود شده بودند اما حتی با تأیید هویت نمی توانند برداشت انجام دهند.

شکایت مشهور دیگر مربوط به مشتریانی بود که در هنگام تلاش برای تماس با سیستم پشتیبانی بایننس ، در معرض کلاهبرداری قرار گرفتند.

برای جلوگیری از کلاهبرداری ، بایننس مشتریان خود را به استفاده از  chatbot   در وب سایت خود ترغیب می کند.

سخنگوی بایننس ، لیلی لی    ( Lily Lee )گفت:  ” اگر افراد هنگام استفاده از خدمات ما با مشکلی مواجه شدند ، می توانند از طریق Binance Live Chat   با ما تماس بگیرند . ربات هوش مصنوعی راه حل هایی را براساس اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان پیشنهاد می دهد. ”

قابل ذکر است که بایننس از بخش خدمات مشتری از طریق ایمیل برخوردار نیست.

جالب اینجاست که برخی از شکایات نیز از افرادی ناشی می شود که اصلاً هیچ وقت با بایننس تعامل نداشته اند . با این حال ، شکایت در این خط احتمالاً تحت کلاهبرداری قرار خواهد گرفت.

به گفته مدیرعامل صرافی بایننس  ( چانگ پنگ ژائو  )  این شرکت در تلاش است تیم مربوط به شناسایی مقررات و رویه‌های قانونی را دو برابر کند. همچنین ژائو اظهار داشت که تیم انطباق بین المللی بایننس و هیئت مشاوره از سال گذشته 500 درصد رشد کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .