حراج اولین پیامک جهان برای خیریه

Vodafone auctions world’s first SMS “Merry Christmas” as NFT for charity

0

Vodafone اولین پیامک جهان “Merry Christmas” را به عنوان NFT برای خیریه به حراج می گذارد

پیامک تاریخی 15 کاراکتری برای کمک به پناهندگان آواره در سراسر جهان به حراج گذاشته خواهد شد.

بر اساس گزارش ها، غول مخابراتی بریتانیایی Vodafone قصد دارد اولین سرویس پیام کوتاه (SMS) را در قالب یک توکن مثلی (NFT) در 21 دسامبر به حراج بگذارد. شبکه ودافون در 3 دسامبر 1992، توسط ریچارد جارویس، کارمند آن زمان، دریافت شد.

به گزارش خبرگزاری رومانیایی Ziarul Financiar، این پیامک تاریخی 15 کاراکتری به عنوان یک NFT در یک حراج یکباره توسط خانه حراج Aguttes در فرانسه به حراج گذاشته خواهد شد.

وودافون قصد دارد با به حراج گذاشتن اولین پیامک جهان در قالب NFT، درآمد را به کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل  برای کمک به آوارگان اهدا کند.

بنر تبلیغاتی بالا به معنای “کریسمس مبارک. اولین پیامک در جهان برای خیریه به عنوان NFT” به حراج گذاشته شده است. فروش SMS NFT Vodafone این سه‌شنبه در 21 دسامبر از طریق یک حراج آنلاین انجام می‌شود که در آن شرکت‌کنندگان می‌توانند با استفاده از اتریوم (ETH) مناقصه ارائه دهند. بالاترین قیمت پیشنهادی مالکیت انحصاری پروتکل ارتباطی را خواهد داشت که برای ارسال اولین پیامک در جهان استفاده شد.

با افزودن بر شکوه پیامک، 9 سال طول کشید تا سایر شبکه ها توانایی Vodafone برای ارسال و دریافت پیامک را داشته باشند. این حرکت بعنوان اولین پیامک جهان نمونه دیگری از توانایی NFT در رمزگذاری و حفظ دیجیتال تاریخ است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .