حمایت SoftBank از تجارت کریپتو

Softbank backed startup to offer retail crypto trading

0

حمایت  SoftBank  از استارت آپ تجارت کریپتو

 

هدف   DriveWealth   ارائه‌دهنده نقدینگی رمزارز برای رقابت با صرافی  Coinbase  است و در عین حال به مشتریان خرده‌فروش خود امکان داد و ستد ارزهای دیجیتال را در پلتفرم‌هایشان میدهد.

شرکت کارگزاری سهام  DriveWealth  با راه‌اندازی دو شرکت تابعه شروع به فعالیت کرد و به شرکای خود اجازه داد تجارت کریپتو را به سرمایه‌گذاران خرد ارائه دهند .

DriveWealth  یک شرکت مستقر در نیوجرسی میباشد که توسط غول فناوری ژاپنی  Softbank  حمایت میشود و ارزش آن  2.85 میلیارد دلار است.

انگیزه ورود به فضای کریپتو توسط کسانی صورت گرفت که مجبور به معامله با آنچه ( باب کورترایت، مدیرعامل  DriveWealth به CNBC  گفت ، یک تراکنش ” ناپایدار ” است ) که در Coinbase پخش شده است.

او همچنین ادامه داد :

«  از آنجایی که محیط‌های نظارتی پیرامون کریپتو سخت‌تر می‌شوند و مشتریان بیشتر بر روی اسپردها و کارایی تمرکز می‌کنند – ما نمی‌توانیم در دنیایی که می‌توانید  200  امتیاز از یک تراکنش دریافت کنید ، ادامه دهیم. »

کوین بیس بزرگترین صرافی رمزارز مستقر در ایالات متحده است و هزینه هایی تا  4.5  درصد از ارزش تراکنش به اضافه کارمزد اسپرد در پلتفرم خود دریافت میکند . طبق گزارش مالی آن زمان ، این صرافی  88  درصد از کل درآمد  1.2  میلیارد دلاری خود را از این کارمزد تراکنش ها در سه ماهه سوم به دست آورد.

پیشنهادات جدید ارزهای دیجیتال با خرید اخیر کریپتو-سیستمز توسط  DriveWealth  ، یک استارتاپ جداگانه ارزهای دیجیتال ، امکان پذیر شده است .

از طریق این خرید ، DriveWealth  شرکت تابعه  DriveLiquidity  خود را راه اندازی کرد که نقدینگی را برای شرکای مایل به سرمایه گذاری و تجارت دارایی های کریپتو فراهم میکند.

DriveWealth   همچنین   DriveDigital  را به عنوان یک صرافی تابعه رمزارز  راه اندازی کرد . این شرکت قصد دارد دسترسی API  را برای شرکای خود فراهم کند تا به سرمایه گذاران خرد اجازه دهد تا معاملات بیت کوین و اتریوم را راحتر انجام دهند.

اگر این مجموعه قصد دارد با  Coinbase  رقابت کند ، یک نبرد سخت واقعی برای صعود در پیش رو دارد .

این صرافی تا سه ماهه سوم سال  2021  بیش از  68 میلیون کاربر داشت . Coinbase ( COIN )  همچنین دارای ارزش بازار  39 میلیارد دلاری با ارزش شرکتی حدود  36.5  میلیارد دلار میباشد .

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .