حملات فیشینگ در Trezor

Trezor investigates potential data breach as users cite phishing attacks

0

Trezor نقض احتمالی داده را بررسی می کند زیرا کاربران به حملات فیشینگ استناد می کنند

بسیاری از کاربران در توییتر Trezor را از یک کمپین فیشینگ ایمیل در حال انجام که به طور خاص کاربران Trezor را از طریق آدرس های ایمیل ثبت شده آنها هدف قرار می دهد، ابرازنگرانی کردند.

ارائه‌دهنده کیف پول سخت‌افزار ارزهای دیجیتال Trezor شروع به بررسی نقض احتمالی داده‌ها کرده است که ممکن است آدرس ایمیل و سایر اطلاعات شخصی کاربران را به خطر بیندازد.

اوایل امروز، در 3 آوریل، چندین کاربر از جامعه توییتر Crypto در مورد یک کمپین فیشینگ ایمیل در حال انجام که به طور خاص کاربران Trezor را از طریق آدرس های ایمیل ثبت شده آنها هدف قرار می دهد، هشدار دادند.

در حمله جاری، چندین کاربر Trezor توسط بازیگران غیرمجاز که خود را به عنوان شرکت معرفی می‌کنند، تماس گرفته‌اند – با هدف نهایی سرقت وجوه از طریق گمراه کردن سرمایه‌گذاران بی‌احتیاط. به عنوان بخشی از این حمله، کاربران ایمیلی در مورد دانلود یک برنامه از دامنه «trezor.us» دریافت کردند که با نام دامنه رسمی Trezor، «trezor.io» متفاوت است.

Trezor در ابتدا مشکوک بود که آدرس‌های ایمیل در معرض خطر متعلق به لیستی از کاربرانی است که خبرنامه‌ها را انتخاب کرده‌اند، که در یک ارائه‌دهنده خدمات بازاریابی ایمیلی آمریکایی Mailchimp میزبانی می‌شد.

در حالی که Trezor تلاش می کند تا علت اصلی این وضعیت را با تحقیقات رسمی شناسایی کند، به کاربران توصیه می شود تا اطلاع ثانوی روی پیوندهایی که از منابع غیر رسمی می آیند کلیک نکنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .