خداحافظی بنیانگذار شیبا اینو از فضای مجازی

Shiba Inu founder deletes social media posts, steps down from community

0

بنیانگذار شیبا اینو پست های رسانه های اجتماعی را حذف می کند و از جامعه طرفدارانش کناره گیری میکند

«ریوشی» بنیانگذار شیبا اینو (SHIB) پس از حذف همه توییت‌ها و پست‌های وبلاگ خود در این هفته از جامعه کناره‌گیری کرد.

مانند ساتوشی ناکاموتو، بنیانگذار بیت کوین (BTC)، هویت ریوشی از زمان راه اندازی پروژه در آگوست 2020 ناشناخته باقی مانده است. علاوه بر این، آنها همچنین مانند بنیانگذاران دوج کوین (DOGE)، بیلی مارکوس و جکسون پالمر، رویکردی غیر مستقیم به memecoin داشته اند.

توسعه دهندگان برجسته مانند “Shytoshi Kusama” اظهار کرده اند که این پروژه به “واقعیت بخشیدن به دیدگاه ریوشی و برنامه ریزی برای این آزمایش بزرگ” در ساخت یک اکوسیستم غیرمتمرکز memecoin ادامه خواهد داد.

ریوشی در چندین مورد اشاره کرده است که آنها در نهایت کنار خواهند رفت، زیرا آنها اغلب اهمیت و نقش خود را در شیبا اینو نادیده می گیرند. طبق گزارشات، بنیانگذار در یک پست Medium که از آن زمان حذف شده بود، گفت:

من از ابتدا گفته ام، من هیچکس نیستم، مهم نیستم. تلاش‌ها برای پنهان کردن «هویت» من حتی در صورت موفقیت‌آمیز بودن، کم‌کم خواهد بود. من فقط مردی هستم که بدون عواقب ضربه زدن به صفحه کلید قابل تعویض هستم. من ریوشی هستم.»

همانطور که حساب توییتر ریوشی هنوز فعال است، اما تمام فعالیت ها پاک شده است، در حالی که دو پست وبلاگ برای خداحافظی با ShibArmy هنوز در فضای مجازی فعال هستند. با این حال، برخی از اعضا پیشنهاد کرده اند که این پست ها ممکن است از یک کلاهبردار باشد که یک حساب کاربری جدید به نام ریوشی ایجاد کرده است.

این ایده قابل قبول به نظر می رسد، زیرا گزارش های قبلی که به وبلاگ ریوشی پیوند داده شده بودند، اکنون پیام «کاربر حساب خود را غیرفعال یا حذف کرده است» را نشان می دهد، علیرغم اینکه حساب دیگری با همان نام و تصویر نمایه او ساخته شده است.

من مهم نیستم و یک روز بدون اطلاع قبلی خواهم رفت. سوار SHIBA شوید و به سمت فرنز حرکت کنید،» در پست اول آمده است، در حالی که پست دوم اضافه می کند: « ارتش شیا ریوشی است. نشان دهنده کسی نیست، بلکه شکوه ارتش شیبا را میرساند! پایان.”

صرف نظر از نظر احمقانه در دنیای مجازی، Shytoshi Kusama یک پست وبلاگی را در 31 مه منتشر کرد و با ریوشی خداحافظی کرد و تعهد به دیدگاه بنیانگذار برای پیشرفت پروژه را تکرار کرد:

«روش ریوشی برای ناشناس ماندن و هیچ ورودی در جهت شیبا، اسطوره‌های ما را عرفانی‌تر و تأثیرگذارتر می‌کند. ما از هیچ ساخته‌ایم، هرگز مبادله‌ای برای یک فهرست پرداخت نکرده‌ایم، و با رشد تصاعدی، توکن‌های «میم» را متحول کردیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .