خرید مجدد بیت کوین توسط السالوادور در بازار نزولی

El Salvador buys its cheapest 410 Bitcoin as prices reach $36k

0

السالوادور 410 بیت کوین دیگر را با رسیدن  به قیمت  36 هزار دلار خریداری کرد

رئیس جمهور Nayib Bukele تأیید کرد که خرید 410 BTC در مقابل 15 میلیون دلار انجام شده است ومیانگین قیمت معاملات را تقریباً 36585 دلار برای هر BTC قرار داده است.

کشور آمریکای مرکزی السالوادور 410 بیت کوین (BTC) دیگر به ذخایر خود اضافه کرده است زیرا قیمت بیت کوین زیر 37000 دلار معامله می شود، قیمتی که آخرین بار در 26 جولای 2021 مشاهده شده است.

اضافه شدن مجدد بیت کوین  به ذخایر بیت کوین السالوادور توسط رئیس جمهور نایب بوکله اعلام شد و تایید کرد که خرید 410 بیت کوین در مقابل 15 میلیون دلار انجام شده است و قیمت آن را تقریباً 36585 دلار برای هر بیت کوین قرار داده است.

السالوادور در 7 سپتامبر 2021 بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی به عنوان وسیله ای برای غلبه بر تورم فاجعه بار کشور پذیرفت و تا به امروز، این کشور به طور استراتژیک 1801 بیت کوین را در چهار ماه گذشته انباشته کرده است، به خصوص زمانی که بازار شاهد کاهش لحظه ای قیمت است.

آخرین خرید در حال حاضر ارزان ترین خرید السالوادور از زمانی است که این کشور بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی پذیرفته است.

با معامله بیت کوین کمی بالاتر از مرز 36000 دلار و فروش حاصل از آن، بوکل معتقد است که «بعضی از افراد واقعاً ارزان می فروشند» و از دیدگاه بلندمدت او در مورد پذیرش جریان اصلی بیت کوین حمایت می کند.

همانطور که  داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView مشخص شده، BTC از اواسط ژوئیه افزایش قیمت ثابتی را تجربه کرد که منجر به بالاترین قیمت تقریباً 69 هزار دلاری در هفته اول نوامبر شد. با این حال، سه ماه آینده شاهد کاهش شدید قیمت‌های بازار بودیم زیرا سرمایه‌گذاران سود BTC را به سمت خرید توکن‌های دیگر هدایت کردند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .