خرید 43 میلیون دلار رمزارز شیبا

Anonymous Whale Buys 276 Billion SHIB After Grabbing 6 Trillion Coins on Thursday

0

خرید  6 تریلیون واحد شیبا به ارزش  43 میلیون دلار

 

یک نهنگ ناشناس در چند روز گذشته بیش از  43 میلیون دلار توکن شیبا ( SHIB ) خریداری کرده است. با این حال این نهنگ دست از خرید بر نداشت.

یک نهنگ ناشناس پس از اینکه  6 تریلیون رمز ارز SHIB    را در ازای پرداخت   43/838/916   دلار خریداری کرد ، روز گذشته نیز سه خرید دیگر را به ثبت رساند. در تراکنش‌های روز گذشته به ترتیب  116 میلیارد، 159 میلیارد و در نهایت 1 میلیارد توکن SHIB    دیگر توسط این نهنگ خریداری شده است.

این فرد ناشناس در روز شنبه سه معامله خود را به فاصله چند ساعت انجام داده است. مجموع کل شیبا خریداری شده توسط این نهنگ در روز شنبه 276 میلیارد  SHIB   است که به 6 تریلیون SHIB   خریداری شده توسط همان شخص اضافه شده است.

خبرنگاران این مطلب در وب سایت بیزینس تایمز معتقد هستند که این خریدها باعث افزایش 7 ٪ قیمت  SHIB   شده است.

آدرس کیف پول این نهنگ 0x7e1aa2e386f02b398da7aad05447c4749d1317c1

است که می‌توانید در سایت اتر اسکن تراکنش‌های او را رصد کنید. این نهنگ ساعاتی پس از خرید، تمام دارایی خود را به آدرس‌های دیگری منتقل کرده است و اکنون موجودی شیبا او صفر است.

نهنگ‌های رمز ارز به‌تازگی به توکن  SHIB  که رقیب دوج کوین محسوب می‌شود ، علاقه بسیاری نشان داده‌اند ؛ زمانی که این رمز ارز در ماه ژوئن به پلتفرم  eToro    اضافه شد ، نهنگ‌ها مبالغ سنگینی را برای خرید آن هزینه کردند.

در هفته آخر ماه جولای ، زمانی که این رمز ارز به لیست صرافی‌های Coinbase Pro   و  WeBull    اضافه شد ، نهنگ‌ها خریدهای بزرگی انجام دادند . همین طور زمانی که این کوین به لیست صرافی‌های  Binance  و  Coinbase   اضافه شد، مقدار بیشتری SHIB    به کیف پول‌های سرد نهنگ‌ها واریز شد.

جامعه رمز ارز    SHIB  انتظار دارد ، RobinHood   این رمز ارز را لیست کند . در حال حاضر، جامعه این رمز ارز انتظار دارد رابین‌هود این رمز ارز را لیست کند و در همین راستا برخی از طرفداران  SHIB   روزانه درخواست‌های خود را برای لیست شدن در این برنامه ثبت می‌کنند.

علاوه بر این، در وب سایت   change.com  نیز تقاضایی برای لیست شدن   SHIB  ثبت شده است که حدود  200 هزار نفر آن را امضا کرده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .