خوشبینی SBF در خصوص پذیرش رمزارزها در سال 2022

SBF ‘optimistic’ about institutional crypto adoption in 2022

0

SBF  در خصوص پذیرش رمزارزها در سال  2022  خوشبین میباشد

بنیانگذار صرافی  FTX  فکر میکند که صنعت کریپتو با بهبود وضوح مقررات در سراسر جهان از نرخ افزایش پذیرش سازمانی برخوردار خواهد شد.

سام بنکمن –فرید ،  بنیانگذار صرافی رمزارز  FTX ، خوشبین است که وضوح ارائه شده توسط تنظیم کننده ها در سراسر جهان ، نرخ پذیرش نهادی برای کریپتو در این سال و سال های بعدی را تحریک خواهد کرد.

در مصاحبه 3  ژانویه با بلومبرگ ، SBF  در مورد مقررات کریپتو ، پذیرش سازمانی و  Metaverse  صحبت کرد . علیرغم پایان دشوار سال  2021  برای بازارها ، SBF  نسبت به سال 2022 “خوشبین” است

چیزهایی که اساساً ما را خوشبین میکند ، وضوح بیشتر مقرراتی در ایالات متحده و در سطح جهانی است که فکر میکنم میتواند به پذیرش سازمانی کمک زیادی کند .

وقتی از او پرسیده شد که چگونه پذیرش نهادی رمزارز میتواند در آینده تسریع شود ، او پاسخ داد :

« بسیاری از آنها بستگی به این دارد که دقیقاً در بخش نظارتی نیز چه اتفاقی می‌افتد ».

دیدگاه او در مورد وضوح نظارتی که رشد نهادی بیشتر در کریپتو را تشویق میکند ، انعکاس نظرات بیلی باراکی از نانسن و نیکوس آندریکوژیانوپولوس از متریکا است که توسط Cointelegraph  در 3 ژانویه گزارش شده است.

او این امکان را ارائه کرد که اگر حوزه‌های قضایی « احساس کنند که وضوح نظارتی دارند »، این پذیرش میتواند در یک « موج جزر و مدی » رخ دهد .

با این حال ، به جای سناریوی موج جزر و مد ، ” این یک فرآیند طولانی خواهد بود که احتمالاً در چند سال طول می کشد .”

علاوه بر این ، او خاطرنشان کرد :

« بسیاری از دولت‌های مختلف اعلام کردند که چارچوب‌های نظارتی در سال آینده ارائه خواهد شد .» چندین دولت سخت در تلاش بوده اند تا چارچوب های نظارتی مناسب خود را برای ارزهای دیجیتال مشخص کنند .

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .