دارایی های بنیاد vechain

VeChain Foundation unveils $1.2B crypto treasury… but spent just $4M in Q1

0

بنیاد VeChain از خزانه 1.2 میلیارد دلاری رمزارز رونمایی کرد … اما در سه ماهه اول فقط 4 میلیون دلار هزینه کرد.

بنیاد VeChain گزارش مالی خود را برای سه ماهه اول 2022 منتشر کرده است که نشان می دهد این پروژه 1.2 میلیارد دلار قابل توجه جمع آوری کرده است اما در این سه ماهه فقط حدود 4.1 میلیون دلار هزینه کرده است.

VeChain (VET) یک پروژه بلاک چین است که برای بهبود مدیریت زنجیره تامین طراحی شده است.

طبق گزارش مالی 10 می بنیاد برای سه ماهه اول 2022 ترازنامه خود را در 31 مارس و نحوه خرج کردن وجوه در طول سه ماهه را تشریح می کند. اگرچه خزانه داری سال را با 1.37 میلیارد دلار دارایی بین استیبل کوین، بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و VET آغاز کرد، اما با 1.2 میلیارد دلار به پایان رسید. این گزارش بیان می‌کند که بیشتر زیان‌ها «به دلیل نوسانات بازار کریپتو و سایر خروجی‌های بنیاد VeChain» متحمل شده‌اند.

از 31 دسامبر 2021 که پروژه شروع ردیابی سه ماهه اول خود را تا 31 مارس آغاز کرد، قیمت BTC 34 درصد کاهش یافته است، ETH 36 درصد کاهش یافته است.

از 4.1 میلیون دلار هزینه شده در سه ماهه اول، بنیاد 1.8 میلیون دلار را برای توسعه تجارت اکوسیستم هزینه کرد که بالاترین هزینه بود. این شامل مشارکت، متولیان، ارائه دهندگان کیف پول، کارگزاران، رویدادهای اجتماعی و همکاری پروژه های اکوسیستمی است.

بعدی 1.1 میلیون دلار برای عملیات اکوسیستم مانند هزینه های تیم، فضای اداری، آب و برق، هزینه های مشاوره و خدمات خارجی بود.

در حالی که این گزارش بیان می‌کند که خزانه‌داری برای «تضمین توسعه بلندمدت بلاک چین VeChainThor» استفاده می‌شود، مشخص نیست که آیا این بنیاد، شیر خزانه‌داری خود را برای هزینه‌های بیشتر روی سرمایه‌گذاری باز خواهد کرد یا خیر.

همچنین در این گزارش میزان درآمدی که بنیاد در سه ماهه اول به دست آورده است وجود ندارد. بلاک چین VeChainThor برای تراکنش هایی که بین اعتبار سنجی ها و سایر ذینفعان در اکوسیستم توزیع می شود، کارمزد جمع آوری می کند. با این حال، اطلاعات مربوط به مبلغ کل هزینه های تعلق گرفته از گزارش مالی مشخص نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .