دانشجویی که با ساخت NFT میلیونر شد

22-year-old Indonesian boy makes $1M by selling NFT selfies on OpenSea

0

پسر 22 ساله اندونزیایی با فروش سلفی های NFT در OpenSea یک میلیون دلار به دست می آورد

غزالی پنج سال را صرف کلیک کردن روی سلفی ها در مقابل کامپیوتر خود کرد که بعداً به NFT تبدیل شد و در دسامبر 2021 در OpenSea آپلود شد.

گزارش شده است که یک دانشجوی اندونزیایی با فروش نسخه‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) سلفی‌های خود در بازار OpenSea NFT، میلیونر شده است.

سلطان گوستاف الغزالی، دانشجوی 22 ساله علوم کامپیوتر از سمارنگ اندونزی، نزدیک به 1000 عکس سلفی را به NFT تبدیل کرده و فروخت. به گفته غزالی، او به مدت پنج سال – بین 18 تا 22 سالگی – از خود عکس گرفت تا به سفر فارغ التحصیلی خود نگاه کند.

سلفی‌های غزالی در حالت نشسته یا ایستاده مقابل رایانه‌اش گرفته می‌شد که بعداً به NFT تبدیل شد و در دسامبر 2021 در OpenSea بارگذاری شد. این هنرمند قیمت هر سلفی NFT را 3 دلار تعیین کرد بدون اینکه انتظار علاقه‌ای از خریداران جدی داشته باشد. غزالی ضمن کسب درآمد از تصاویر بی بیان خود گفت:

شما می توانید هر کاری مانند ورق زدن یا هر چیز دیگری انجام دهید، اما لطفا از عکس های من سوء استفاده نکنید وگرنه والدینم از من بسیار ناامید خواهند شد. من به شما ایمان دارم، پس لطفاً مراقب عکس‌های من باشید.»

برخلاف انتظارات او، پیشنهاد NFT غزالی منفجر شد، زیرا اعضای برجسته توییتر کریپتو با خرید و بازاریابی پیشنهادات حمایت خود را نشان دادند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، با افزایش محبوبیت، یکی از NFT غزالی به قیمت 0.247 اتر (ETH) در 14 ژانویه به ارزش 806 دلار در زمان خرید فروخته شد. این کارآفرین جوان با ارائه برخی اطلاعات پس‌زمینه همراه با سلفی‌ها، به کمیاب بودن NFT می‌افزاید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .