درخواست مجارستان برای ممنوعیت کریپتو در اروپا

Hungary's central bank chief wants EU-wide crypto trading and mining ban

0

رئیس بانک مرکزی مجارستان خواستار ممنوعیت تجارت و استخراج ارز دیجیتال در سراسر اتحادیه اروپا شد

گیورگی ماتولسی،  نیاز به ممنوعیت کریپتو را که در حال حاضر توسط چین اعمال شده و توسط بانک مرکزی روسیه پیشنهاد شده است، متقابلاً پاسخ داد.

گیورگی ماتولسی ، رئیس بانک ملی مجارستان، ممنوعیت کلی تجارت و استخراج ارزهای دیجیتال در سراسر اتحادیه اروپا را پیشنهاد کرده است.

فرماندار Matolcsy در یک پست وبلاگی که توسط بانک مرکزی مجارستان با نام Magyar Nemzeti Bank (MNB) با عنوان “زمان ممنوعیت تجارت و استخراج کریپتو در اتحادیه اروپا” به اشتراک گذاشته شده است، به ممنوعیت اخیر کریپتو  توسط چین اشاره کرد.

او همچنین به پیشنهاد بانک مرکزی روسیه اشاره کرد که خواستار ممنوعیت کلی تجارت و استخراج ارزهای دیجیتال داخلی است. Matolcsy در پاسخ به پیشنهادات برای ممنوعیت رمزارزها گفت:

من کاملاً با این پیشنهاد موافقم و همچنین از نظر تنظیم کننده ارشد مالی اتحادیه اروپا مبنی بر اینکه اتحادیه اروپا باید روش ماینینگ مورد استفاده برای تولید بیشتر بیت کوین های جدید را ممنوع کند، حمایت می کنم.

فرماندار قویاً به پتانسیل ارز دیجیتال برای «خدمت به فعالیت‌های غیرقانونی و تمایل به ایجاد اهرم مالی» اعتقاد دارد. ماتولسی همچنین بر نگرانی های مطرح شده توسط بانک مرکزی روسیه تاکید کرد که ارزش بازار کریپتو توسط “تقاضای سوداگرانه برای رشد آینده که حباب ایجاد می کند” تعیین می شود.

در پایان، فرماندار Matolcsy خواستار ممنوعیت کامل ارزهای دیجیتال برای مقابله با خطرات سرمایه‌گذار مربوط به  حباب‌های مالی شد:

«شهروندان و شرکت‌های اتحادیه اروپا مجاز خواهند بود ارزهای رمزپایه شده را در خارج از کشور داشته باشند و رگولاتورها دارایی‌های آنها را پیگیری خواهند کرد.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .