درخواست کمک به اوکراین از جامعه کریپتو

Ukraine accepts Bitcoin, Ethereum, USDT donations to fund ongoing war

0

اوکراین کمک های مالی بیت کوین، اتریوم، USDT را برای تامین مالی جنگ جاری می پذیرد

دولت اوکراین در توییتر با جامعه کریپتویی ها تماس گرفته است تا برای حمایت از غیرنظامیان و سربازان خود بودجه جمع آوری کند.

در هفته اول جنگ روسیه و اوکراین، دولت اوکراین شروع به پذیرش بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و تتر (USDT) به عنوان کمک مالی کرده است.

با تهدید روسیه به تصرف شهر کیف، پایتخت اوکراین، دولت اوکراین از سازمان های بین المللی متعددی برای غلبه بر این تهدید قریب الوقوع کمک خواست. حساب رسمی توییتر اوکراین درخواست کمک خود را به توییتر کریپتو گسترش داد.

در کنار مردم اوکراین بایستید. اکنون در حال پذیرش کمک‌های ارز دیجیتال. بیت کوین، اتریوم و USDT هستیم

علاوه بر این، میخائیلو فدوروف، معاون نخست‌وزیر اوکراین نیز سه آدرس کیف پول رمزنگاری را به اشتراک گذاشت و از جامعه کریپتو خواست که کمک مالی کنند و به اوکراین در مبارزه با نیروهای روسی کمک کنند. در حالی که آدرس‌های BTC و ETH یکسان باقی می‌مانند، آدرس کیف پول USDT فدوروف مبتنی بر TRC20 است (متفاوت از آدرس اشتراک‌گذاری شده توسط دفتر توییتر اوکراین).+

کارآفرینان برجسته ارزهای دیجیتال از جمله ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، در ابتدا مشکوک بودند که حساب‌های درخواست کننده کمک‌های ارز دیجیتال هک شده است. با این حال، دیپلمات آمریکایی تومیکا تیلمان بعداً مشروعیت آن را از سوی سفیر اوکراین، الکساندر شربا تأیید کرد.

در نتیجه مستقیم جنگ جاری، پناهندگان غیرنظامی اوکراینی از دست دادن دسترسی به پس‌اندازهای فیات و کارت‌های اعتباری خود گزارش داده‌اند. سازمان ملل متحد (سازمان ملل) گزارش داد که تا 26 فوریه بیش از 150000 نفر از اوکراین آواره شده اند.

در حالی که سردرگمی در مورد استفاده از کمک‌های ارز دیجیتال حاکم بود، بوترین ابتکار سازمان غیرمتمرکز خودگردان (DAO) دیگری را به اشتراک گذاشت که فقط بر شهروندان اوکراینی تمرکز دارد.

UkraineDAO به رهبری نادیا تولوکونیکوا از پوسی ریوت، با انتشار 1/1 توکن غیرقابل تعویض (NFT) پرچم اوکراین راه اندازی شد تا برای سازمان های غیرنظامی اوکراینی کمک کند تا به کسانی که از جنگ آغاز شده توسط پوتین رنج می برند کمک کند.

در 24 فوریه، Cointelegraph گزارش داد که وزارت دفاع اوکراین درخواست‌های متعددی از خارجی‌ها برای کمک‌های ارز دیجیتال دریافت کرده است.

اگرچه تأیید نشده است، اما اکنون اعتقاد بر این است که رسیدگی به آدرس‌های مشترک توسط دولت اوکراین مستقیماً توسط دولت استفاده می‌شود در حالی که اقدامات DAO از طریق یک NGO به سمت رفاه شهروندان هدایت می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .