درک نمودارهای قیمت بیت کوین

Understanding Bitcoin Price Charts

0

درک نمودارهای قیمت بیت کوین

چه از قبل صاحب بیت کوین باشید و چه قصد دارید مقداری از آن را بدست آورید ، دیر یا زود می خواهید بدانید که ارز رمزنگاری شده هنگام تبدیل به واحد پول مورد نظر خود چه ارزشی دارد.

بعداً ، ممکن است بخواهید بدانید که روی سکه های خود آویزان شوید یا آنها را بفروشید – امیدوارم سود کمی در این راه داشته باشید. با این حال ، تجزیه و تحلیل نمودارهای قیمت و درک شرایط تجارت از دنیای مالی ، به ویژه برای مبتدی می تواند بسیار دلهره آور باشد.

 

این راهنما به عنوان یک آغازگر مفید اصول اولیه عمل می کند.

قیمت فعلی بیت کوین چقدر است؟

بهترین مکان برای اطلاع از آخرین قیمت بیت کوین (نماد ارز: BTC یا XBT) مبادله ای است که شما از آن خریداری کرده اید (Bitstamp ، Bitfinex و BTC-e محبوب ترین صرافی های فعلی) ، یا شاخص قیمت بیت کوین Coindesk خود .

 

دانستن قیمت فعلی بیت کوین یک چیز است ، اما خیلی زود می خواهید بدانید که قیمت ها در آینده به کجا می روند.

روش های پیش بینی روند قیمت

 

پیش بینی حرکات قیمت هر چیزی که در یک صرافی معامله می شود یک بازی احتمالاتی خطرناک است – هیچ کس همیشه حق ندارد. بسیاری از بازرگانان ،  در چنین اقداماتی سرمایه های زیادی را از دست داده اند.

 

دو روش اصلی برای پیش بینی توسعه قیمت ، تجزیه و تحلیل بنیادی و تجزیه و تحلیل فنی نامیده می شود. در حالی که تحلیل بنیادی نیروهای اساسی یک اقتصاد ، یک شرکت یا یک اوراق بهادار را بررسی می کند ، تجزیه و تحلیل فنی تلاش می کند تا جهت قیمت ها را بر اساس داده های بازار گذشته ، در درجه اول قیمت های تاریخی و حجم موجود در نمودارهای قیمت پیش بینی کند.

نمودارهای قیمت بیت کوین را از کجا می توان پیدا کرد

 

برای انجام تجزیه و تحلیل فنی در مورد قیمت بیت کوین و تاریخچه حجم ، به نمودارهای قیمت بیت کوین نیاز دارید که داده ها را به روش خواناتر از جدول های شماره ساده نشان می دهد. مکانهای خوب برای شروع نمودارهای شاخص قیمت Bitcoin Coindesk است.

 

برای شروع: یک نمودار ساده قیمت

ابتدایی ترین نوع نمودار قیمت ، قیمت ها را به صورت یک خط نشان می دهد.

برای تعیین خط قیمت از قیمت های بسته شده در هر دوره زمانی خاص (یک ماه ، یک هفته ، یک روز ، یک ساعت و غیره) استفاده می شود. از این نوع نمودار می توان برای بررسی سریع آنچه که اخیراً قیمت ها انجام داده اند ، استفاده کرد ، اما معامله گران برای نتیجه گیری به اطلاعات بیشتری نیاز دارند.

 

 

 

انتخاب معامله گر: نمودار شمعدان

گسترده ترین نوع نمودار در بین معامله گران ، نمودار قیمت شمعدان است که در زیر مشاهده می شود:

 

 

نمودارهای شمعدان داده های بیشتری از قیمت بسته شدن را نشان می دهند: هر “شمع” قیمت افتتاحیه ، پایین ترین و بالاترین قیمت دوره زمانی داده شده و همچنین قیمت بسته شدن را نشان می دهد.

 

علاوه بر این ، رنگ بدنه شمع نشان می دهد که آیا قیمت بسته شدن بالاتر از قیمت باز شدن است (معمولاً یک میله سبز ، “نوار بالا” نامیده می شود) یا پایین تر از قیمت باز کردن (معمولاً با بدنه قرمز ، “a” نامیده می شود پایین میله “).

 

نمودار شمعدان به خانواده نمودارهای قیمت OHLC (باز زیاد ، کم بسته) تعلق دارد ، اما تعداد و سبکهای نمودار دیگری نیز وجود دارد که متناسب با هر نوع ترجیح معاملات پیشرفته است.

 

نوع دیگری که قابل ذکر است نمودار دامنه ای غیر زمان (NTB) است. با این حال ممکن است مبتدیان کمتر بصری باشند و درک آنها دشوارتر باشد.

 

نمودارهای قیمت شمعدان حاوی اطلاعات مفیدی برای چشم معامله گر ماهر است ، مانند گسترده یا باریک بودن پخش شمع (تفاوت قیمت بالا و پایین را نشان می دهد) ، جایی که قیمت بسته شدن نسبت به بالا و پایین است و غیره

 

همراه با الگوهایی که گروه های شمعدانی شکل می دهند ، این معامله گران سوگیری های گرایش خود را بر این اساس قرار می دهند: یا صعودی (افزایش قیمت) ، نزولی (افت قیمت) یا متغیر.

 

برخی از سیستم عامل های معروف با بسیاری از این ویژگی ها Bitcoinity ، Bitcoin Wisdom ، Zeroblock و TradeBlock هستند.

از اینجا کجا برویم؟

اکنون که مقدمه ای برای خواندن نمودارهای قیمت (بیت کوین) داشتید ، ایده خوبی است که به دنبال توسعه قیمت بیت کوین به صورت روزانه باشید. شما به طور حتم متوجه برخی از قوانین موجود در نمودارها خواهید شد – به احتمال زیاد رفتار روندی قیمت ها. بعداً ممکن است به یاد داشته باشید که این همان زمان زمانی بود که شما را به هنر تجزیه و تحلیل قیمت فنی کشاندند.

 

این راهنما توسط کریس کرونیموند ارائه شده است.

*مقدمه ای در تجزیه و تحلیل فنی و شناسایی روندها در نمودارهای قیمت بیت کوین روندها به پیش بینی حرکات قیمت کمک می کنند ، اما چگونه می توان روند را شناسایی کرد و آن را در نمودار بیت کوین ترسیم کرد؟

*چه عاملی باعث عوض شدن بیت کوین می شود؟ بررسی عملکرد داخلی صرافی ارز دیجیتال برای فهمیدن اینکه چه چیزی قیمت بیت کوین را تغییر می دهد.

دمات بیشتر برای بازرگانان

خدمات درباره ویژگی ها

Bitfinex بستر تجاری بیت کوین ، Litecoin است. این امکان تجارت مارجین و بودجه حاشیه را فراهم می کند. کاربرانی که از طریق ما ثبت نام می کنند به مدت 1 ماه 10٪ تخفیف هزینه دریافت می کنند.

ثبت نام

BitMEX BitMEX ادعا می کند سریعترین مشتقات بیت کوین است. حداکثر اهرم 10 برابر 10٪ تخفیف هزینه برای 6 ماه.

ثبت نام

Magnr و همچنین یک پلت فرم معاملاتی ، magnr یک حساب پس انداز برای بیت کوین ارائه می دهد. حداکثر اهرم 10 برابر از کیف پول های چند سیگ استفاده می کند.

ثبت نام

Magnr Etoro یک شبکه تجارت اجتماعی است که به شما امکان می دهد در یک CFD بیت کوین سرمایه گذاری کنید. Etoro معمولاً در اولین واریز به کاربران جدید اعتبار ارائه می دهد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .