دستور کار نظارتی رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد رمزارزها

SEC chair's regulatory agenda fails to include clarity on crypto, says Hester Peirce

0

هستر پیرس می گوید که دستور کار نظارتی رئیس SEC به وضوح در مورد ارزهای دیجیتال ناکام است

دو عضو کمیسیون بورس و اوراق بهادار می‌گویند: «دستور کار  از طریق سکوت در مورد رمزارزها – نشان می‌دهد که بازار می‌تواند منتظر سؤالات مداوم در مورد اعمال قوانین اوراق بهادار ما در این زمینه افزایش علاقه سرمایه‌گذاران باشد»

هستر پیرس، نماینده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده که بسیاری در این فضا با نام مادر رمزارز شناخته می‌شوند، از دستور کار نهاد نظارتی به دلیل عدم توضیح در مورد دارایی‌های دیجیتال عقب‌نشینی می‌کند.

در بیانیه مشترک روز دوشنبه، پیرس و الاد رویزمن، کمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار، گفتند که از شکست دستور کار نظارتی گری کنسلر، رئیس هیئت مدیره،  شامل مواردی با هدف کمک به شرکت‌ها برای افزایش سرمایه، حمایت بیشتر از سرمایه‌گذاران، لغو قوانین اخیر تصویب شده توسط کمیسیون و ارائه ناامید شده‌اند. توضیح در مورد کریپتو به گفته این دو تنظیم کننده، موضع نامشخص Gensler در مورد دارایی های دیجیتال ممکن است مشکلاتی را برای شرکت هایی ایجاد کند که به دنبال فعالیت در این فضا هستند.

“به جای انجام وظیفه دشوار تدوین قوانین برای اجازه دادن به سرمایه گذاران و نهادهای تحت نظارت برای تعامل با دارایی های دیجیتال، از جمله اوراق بهادار دارایی دیجیتال، دستور کار – از طریق سکوت در مورد رمزارزها – نشان می دهد که بازار می تواند منتظر سوالات مداوم در مورد کاربرد ما باشد. پیرس و رویزمن می‌گویند که قوانین اوراق بهادار در این زمینه افزایش علاقه سرمایه‌گذاران است. چنین سکوتی، کلاهبرداران را جسور می کند و مانع از شرکت کنندگان وظیفه شناسی می شود که می خواهند از قانون پیروی کنند.»

آخرین دستور کار نظارتی نشان می دهد که SEC در ماه های آینده مشغول خواهد بود، اما روی چیزهای درست کار نخواهد کرد

این زوج اضافه کردند که چارچوب قانونی پیشنهادی اصلاحات مربوط به مسیرهای حسابرسی اطلاعات پیرامون معاملات – احتمالاً از جمله رمزارز – و افراد پشت تراکنش‌ها را به تعویق می‌اندازد. به گفته پیرس و رویزمن، به تعویق انداختن اقدام در مورد این حمایت ها “داده های سرمایه گذاران را آسیب پذیر می کند.”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .