دعوای لفظی در توییتر

Medical Q&A platform Ask The Doctor files lawsuit against Shiba Inu, engages war of words on Twitter

0

پلتفرم پرسش و پاسخ پزشکی Ask The Doctor علیه شیبا اینو شکایت می‌کند و در توییتر درگیر جنگ لفظی می‌شود

پلتفرم کانادایی می‌خواهد هویت واقعی Shytoshi Kusama را که به‌عنوان مدیر پروژه برای میم کوین محبوب Shiba Inu ، افشا کند.

سه‌شنبه‌ها می‌توانند خسته‌کننده باشد، اما یک درام مداوم توییتر توجه بسیاری از علاقه‌مندان به بلاک چین را به خود جلب کرده است. Ask The Doctor، یک وب سایت کانادایی پرسش و پاسخ پزشکی، اعلام کرد که از شیتوشی کوساما، سرپرست پروژه داوطلبانه میم توکن Shiba Inu (SHIB) به اتهام افترا شکایت خواهد کرد و سعی خواهد کرد هویت شخصی او را در دادگاه کشف کند. کوساما بلافاصله پاسخ داد و ادعا کرد که “این  غیرقانونی است که پول مردم را برای خدماتی که هرگز ارائه نمی دهد، بگیرد.”

این تبادل داغ زمانی آغاز شد که کوساما یک توییت تبلیغاتی SHIB را از Ask The Doctor روز قبل نقل کرد که مدعی بود، “شما یک حساب کلاهبرداری هستید. همه توییت های “دکتر” شما در حساب تور از سال 2009 ایجاد شده اند؟ اگر طرح از قبل به اندازه کافی رشد کرده بود، Ask The Doctor میتوانست یک تأثیرگذار SHIB میباشد.

در یک توییت در اول دسامبر، این شرکت ادعا کرد که 31 میلیارد SHIB (1.5 میلیون دلار در آن زمان) به ترازنامه خود اضافه کرده است. روز دوشنبه، Ask The Doctor توییت کرد که توکن های SHIB خود را از کتاب های خود حذف کرده است. کاربران توییتر ادعا می کنند که این شرکت در ماه گذشته به شدت توکن های SHIB را برای سرمایه گذاران خرده فروشی تبلیغ کرده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .