دلایل دارندگان کریپتو برای اهمیت دادن به جلسات فدرال رزرو

Crypto Biz: The real reason crypto hodlers should care about the Federal Reserve, April 28–May 4, 2022

0

 دلیل واقعی که دارندگان کریپتو باید به فدرال رزرو اهمیت دهند، 28 آوریل تا 4 مه 2022

در 4 می، FOMC به افزایش 50 واحدی نرخ بهره رای داد. اینجاست که چرا سرمایه گذاران بیت کوین باید به سیاست بانک مرکزی اهمیت دهند.

استقبال کند وال استریت از ارزهای دیجیتال به این معنی است که همه ما باید دوباره به تماشای فدرال رزرو بپردازیم. کوین تلگراف آخرین بیانیه سیاست کمیته بازار باز فدرال (FOMC) را در روز چهارشنبه تجزیه و تحلیل کرد تا برخی از اطلاعات مفید را کشف کند. می‌توانید آن را تمرینی در سیاست های مالی برای کشف معنای پنهان پشت تصمیم‌گیری فدرال رزرو در نظر بگیرید. همانطور که به نظر می رسد، تصمیم برای افزایش 50 واحد پایه از قبل انتظار می رفت، بنابراین سند واقعی FOMC اطلاعات جدید بسیار کمی ارائه می کرد. اما، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، روز چهارشنبه با گفتن اینکه افزایش 75 واحد پایه روی میز نیست، باعث افزایش قیمت ارزهای دیجیتال و سهام شد.

شما می خواستید موسسات رمزنگاری را به کار گیرند، اینطور نیست؟ اکنون، کلاس دارایی تقریباً با سایر دارایی‌های ریسکی مانند سهام معامله می‌شود، که به این معنی است که اقدامات، سخنان، نیات و انتظارات فدرال رزرو مهم است – حداقل برای آینده قابل پیش‌بینی.

در پایان جلسه سیاست دو روزه خود در روز چهارشنبه، اعضای FOMC به افزایش هدف برای نرخ وجوه فدرال بین 0.75 تا 1 درصد رأی دادند. این معادل یک افزایش 50 واحدی برای کسانی است که پیگیری می کنند. آخرین باری که فدرال رزرو تا این حد نرخ بهره را افزایش داد بیش از 20 سال پیش بود. واضح است که بانک‌های مرکزی در مورد تورم اشتباه می‌کردند، وگرنه نیازی به افزایش شدید نرخ‌ها ندارند. FYI: بانک های مرکزی در مورد بسیاری از چیزها اشتباه می کنند. با این حال، ما چاره ای نداریم جز اینکه منتظر فرامین آنها باشیم. اینکه آیا فدرال رزرو تا سال 2023 به رشد تهاجمی خود ادامه خواهد داد یا خیر موضوع بحث های شدید است. انتظار من این است که به محض شکستن چیزی مجبور به توقف شوند.

همه چیز برای کوین بیس در خرید برنامه ریزی شده 2TM، شرکت چند میلیارد دلاری پشت صرافی کریپتو برزیل مرکادو بیت کوین، بسیار مثبت به نظر می رسید. اما برنامه های خرید در این هفته شکست خورد و هیچ کس توضیحی در مورد علت آن ارائه نکرد. یکی از سخنگویان کوین بیس بدون توضیح بیشتر، اظهار نظر کلی در مورد “متعهد بودن این صرافی به بازار برزیل” ارائه کرد. اما می تواند چیز دیگری پشت این داستان باشد. ما سعی کردیم تا حد امکان آن را برای شما تشریح کنیم.

صحبت از کوین بیس شد، صرافی ایالات متحده نیز این هفته پس از اینکه مشخص شد شرکت مرموزی است که اولین وام با پشتوانه بیت کوین (BTC) وال استریت را از گلدمن ساکس گرفته است، تیترهای مثبتی را به خود اختصاص داد. اگر به آن فکر کنید، در واقع یک پیشرفت بزرگ است. این نه تنها نشان دهنده تسلیم کامل گلدمن در موضوع بیت کوین پس از سال ها هدر دادن آن است، بلکه آغوش مالی قدیمی از دارایی های دیجیتال را نیز تقویت می کند. وام های وثیقه ای تضمین های خاصی را در صورت نکول وام گیرنده به صادرکننده می دهد. خوب، بیت کوین به اندازه کافی به عنوان وثیقه برای گلدمن ساکس خوب است.

اگر 129218 بیت کوین در اختیار داشتید، سعی نمی کنید از مقداری از آن درآمد کسب کنید؟ این همان چیزی است که شرکت هوش تجاری MicroStrategy قصد دارد با بخشی از بیت کوین “بدون محدودیت” خود انجام دهد. این فقط یک روش فانتزی برای گفتن بیت کوین است که به عنوان وثیقه داده نشده است. MicroStrategy دارای 96643 BTC در کتاب خود است. مدیرعامل مایکل سیلور به صراحت اعلام کرده است که بدون توجه به قیمت بیت کوین به جمع آوری بیت کوین ادامه خواهد داد. از 31 مارس، دارایی های بیت کوین شرکت او بیش از 1 میلیارد دلار زیان دائمی داشتند.

اگرچه بازارهای ارزهای دیجیتال چیز زیادی برای هیجان‌انگیز بودن به ما نداده‌اند، اما همیشه الماس‌هایی وجود دارند که عملکرد بهتری دارند. در گزارش بازار این هفته، من در یک مناظره دوستانه با همکاران جردن فینست و بنتون یوان در مورد اینکه کدام ارز دیجیتال در سال 2022 صعودی ترین ارز دیجیتال است، شرکت کردم. ممکن است از شنیدن اینکه من Dogecoin (DOGE) را انتخاب کردم، در حالی که بنتون ریپل (XRP) را انتخاب کرد، متعجب شوید. ) و جردن با کاوا (KAVA) کمتر شناخته شده رفت.  لیست هفتگی  را تماشا کنید و انتخاب خود را برای صعودی ترین ارز دیجیتال سال 2022 به ما اطلاع دهید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .