ذخایر بیتکوین شرکت های دولتی در سال 2021

Bitcoin holdings of public companies have surged in 2021

0

در سال  2021  ذخایر  بیتکوین  شرکت های دولتی افزایش پیدا کرده است

 

از زمان کنفرانس  شرکت مایکرواستراتژی با نام    ” Bitcoin for Corporations ”  در فوریه 2021 ، مقدار بیتکوینی که توسط شرکت های دولتی نگهداری میشود ، سهم بازار قابل توجهی را از آنچه در  ETF های نقدی نگهداری میشد به دست آورده است .

مقدار بیتکوینی که توسط شرکت های خصوصی نگهداری میشود در طول سال  2021  به میزان قابل توجهی افزایش یافته است که نسبت به سال قبل روند افزایشی را دارا میباشد .

ویلی وو ، تحلیلگر زنجیره‌ای ، در توییتی در سوم ژانویه ادعا کرد که شرکت‌های دولتی که  BTC  قابل توجهی دارند ، سهم بازار را از ETF‌های نقدی بعنوان راهی برای دسترسی به قرار گرفتن در معرض  BTC  در بازارهای سهام عمومی به دست آورده‌اند.

این موضوع از زمان کنفرانس   “Bitcoin for Corporations” در 3 و  4 فوریه 2021 بیشتر قابل توجه بوده است. هدف این سمینار آنلاین توضیح ملاحظات قانونی برای شرکت هایی بود که به دنبال ادغام بیتکوین در کسب و کار و ذخایر خود هستند .

MicroStrategy   یک شرکت پیشرو در زمینه هوش تجاری است و به دلیل افزایش قیمت در بیتکوین شناخته شده میباشد و دارای تقریباً 6 میلیارد دلار دارایی دیجیتال است.

در 30 دسامبر، این شرکت  1.914  بیتکوین  دیگر به ارزش 94 میلیون دلار خریداری کرد . این شرکت از زمان خرید اولیه BTC  در آگوست  2020 بیش از  2.1  میلیارد دلار سود به دست آورده است.

ویلی وو به نموداری از دارایی های بیت کوین در داخل ETF ها و خزانه های شرکت های عمومی که برای مالکیت عمومی از طریق بازارهای سهام در دسترس است و بر اساس داده های خزانه داری شرکتی جمع شده است ، اشاره کرد.

داده ها نشان می دهد که شرکت مدیریت دارایی ارزهای دیجیتال Grayscale با 645199 بیتکوین تا پایان سال 2021 بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده است. این رقم 71 درصد از بازار گسترده تر را به خود اختصاص داده است، زیرا دارایی های تمام ETF ها و شرکت ها روی هم به  903988 رسیده است.

MicroStrategy  بزرگترین سرمایه گذار شرکتی است که بر اساس  BitcoinTreasuries  دارای 124,391  BTC  به ارزش حدود 5.8 میلیارد دلار است. رتبه دوم تسلا حدود  43200  به ارزش تقریبی 2 میلیارد دلار با قیمت های فعلی در اختیار دارد.

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .