ذخیره کردن بیتکوین توسط نهنگ ها در روزهای رکود بازار

Bitcoin whales accumulate 122.5K BTC amid latest market mayhem

0

نهنگ ها درحال انباشت بیتکوین

در روزهای سقوط بازار نهنگ ها درحال ذخیره کردن بیتکوین هستند ..

آنگونه که از شواهد مشخص شده است ، بزرگ ترین هودل کننده های بیت کوین  ( BTC )  که با اصطلاح نهنگ بیت کوین نیز شناخته می شوند ، در بحبوحه اصلاح اخیر قیمت ، به صورتی تهاجمی مشغول خرید این ارز رمزپایه هستند . این واقعیت ، خوش بینی نسبت به احتمال اتمام فشار فروش اخیر در آینده ای نه چندان دور را بیشتر می کند .

داده های اخیر گلاسنود   ( Glassnode ) ، حاکی از آن است که آنتونی پمپلیانو به تازگی به این نتیجه رسیده است که نهنگ های بیت کوین که بین 10000  تا  100000  واحد  BTC  را در اختیار  دارند ، در اوج سقوط بازار ، یعنی روز چهارشنبه ،  122588   ( BTC  ) خریداری کرده اند . بیشترین ترافیک ایجاد شده در صرافی های رمزارز از ایالات متحده بوده است ،  این در حالی است که پرمیوم  Coinbase  در مقطعی از زمان به مرز 3000   BTC  رسید.

به گزارش بلومبرگ ، چندین مورد از صندوق های پوشش ریسک نیز تائید کرده اند که با ریزش قیمت ،  نسبت به خرید این ارز اقدام کرده اند . از جمله شرکت های دیگری که در این مدت مقدار قابل ملاحظه ای بیت کوین خریداری کرده اند می توان به دو شرکت بزرگ انگلیسی    MVPQ  Capital   و  ByteTree Asset Management    و کمپانی Three Arrows Capital     در سنگاپور اشاره کرد.

کایل دیویس ، بنیانگذار شرکت   Three Arrows Capital ، به بلومبرگ گفت :

” آن دسته از افرادی که برای سرمایه گذاری وام گرفته بودند ، خود به خود از سیستم حذف شدند . هر زمان که با حجم لیکوئید شدن بالای پوزیشن ها روبرو می شویم ، فرصتی برای خرید به دست می آوریم . تعجب آور نیست اگر بیت کوین و اتریوم طی یک هفته کل ریزش قیمت به وجود آمده را جبران کنند.”

یکی دیگر از نهنگ های ناشناس بیت کوین که روز نهم می (  19   اردیبهشت )   3000   واحد بیت کوین را با قیمت   58000  دلار فروخته بود ، در روزهای  15، 18 و 19  می  (25 ، 28 و 29 اردیبهشت) معادل 3521  واحد بیت کوین را مجدداً خریداری کرده است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .