رئیس جمهور ترکیه قانون ارزهای دیجیتال را تقدیم پارلمان کرد

Turkey’s crypto law is ready for parliament, President Erdoğan confirms

0

رئیس جمهورترکیه اردوغان اظهارکرد قانون کریپتو ترکیه برای پارلمان آماده است

پس از اجرا، قانون کریپتو یک مدل اقتصادی جدید را اجرا خواهد کرد که به طور بالقوه می تواند به بازیابی ارزش لیر در حال سقوط کمک کند.

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه، طبق گزارش‌ها  پیش‌نویس قانون کریپتو را تایید کرده است که به زودی برای اجرای جریان اصلی در این کشور با پارلمان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

تلاش برای مقابله با کاهش ارزش لیر ترکیه، رئیس جمهور اردوغان در یک کنفرانس مطبوعاتی در استانبول برنامه های خود را برای اجرای یک مدل اقتصادی جدید به اشتراک گذاشت. همانطور که رسانه محلی NTV گزارش داد، اردوغان گفت که پیش نویس قانون ارز دیجیتال آماده است وی افزود:

ما با ارسال آن به مجلس بدون تاخیر در این زمینه اقداماتی را انجام خواهیم داد.

اردوغان با اذعان به تورم اخیر کشور، گفت که رویداد ارزی مربوط به ریاضیات نیست، بلکه یک موضوع فرآیندی است – که حاکی از احتمال و پتانسیل رشد ارزش لیر است.

با معرفی قانون جدید کریپتو، رئیس جمهور در نظر دارد که ترکیه به یکی از 10 اقتصاد بزرگ جهان تبدیل شود. او در سخنرانی خود از افزایش قیمت ها در منطقه، برنامه هایی را برای پیگیری افرادی که هر روز چندین بار برچسب سازمان دهندگان لیست قیمت ها را تغییر می دهند، به اشتراک گذاشت. او در پایان گفت: «ما از آنها می‌خواهیم که اکنون افزایش دلار را کاهش دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .