رالی عظیم برای آلتکوین های برتر

These Upcoming Crypto Milestones Could Trigger a Massive Rally

0

رالی بزرگ پیش روی  Dogecoin – Solana  و سه آلتکوین دیگر

 

گای میزبان کانال رمزارز  Coin Bureau  فاش میکند که چرا با وجود فروش‌های اخیر ، نسبت  پنج دارایی اصلی ارز دیجیتال صعودی باقی خواهد ماند .

گای به 1.87 میلیون مشترک یوتیوب خود می گوید که متقاعد نشده که بازار صعودی به پایان رسیده است و فکر میکند

” مقاله های عطف ارزهای دیجیتال آتی وجود دارد که میتواند کاتالیزوری برای یک معکوس عظیم باشد .”

شروع میکنیم با  Solana (SOL) ، میزبان Coin Bureau می‌گوید که ششمین بلاک چین بزرگ بازار هنوز « از لحاظ فنی در مرحله بتا » است و راه‌اندازی یک شبکه اصلی دیگر در راه دارد .

به گفته گای  ، شبکه اصلی سولانا ‌میتواند « حدود مارس امسال » فعال شود . شبکه اصلی یک بلاکچین آماده در دنیای واقعی در مقابل شبکه آزمایشی که یک بلاکچین در مرحله آزمایش یا آزمایش است.

میزبان همچنین می گوید که دومین نقطه عطفی که قرار است سولانا به آن دست یابد، معرفی حاکمیت زنجیره ای میباشد.

بعدی لایت کوین  LTC  است . گای می‌گوید که ویژگی تقویت‌کننده حریم خصوصی لایت‌کوین که به نام MimbleWimble  شناخته می‌شود، LTC  را به

« در دسترس‌ترین ارز دیجیتال با ویژگی‌های حفظ حریم خصوصی  » در جهان تبدیل می‌کند.

 

آلتکوین بعدی  Dogecoin (DOGE)  است. به گفته گای ، دو نقطه عطف آینده  Dogecoin  می‌توانند تبلیغاتی ایجاد کنند که دارایی رمزارزی با مضمون سگ را تقویت کند.

 

راه حل بعدی مقیاس بندی لایه ۲ اتریوم (ETH)، Polygon (MATIC) است . میزبان Coin Bureau  می‌گوید که Polygon منابعی را برای ایجاد راه‌حل‌های مقیاس‌بندی اضافی برای اتریوم اختصاص داده است و دو پروژه را نام می‌برد که می‌توانند پس از آنلاین شدن برای  MATIC   صعودی باشند .

 

بازی بعدی بازی برای کسب درآمد Axie Infinity (AXS)  است. گای می گوید که زنجیره جانبی مرتبط با اتریوم Axie Infinity، Ronin Network، میتواند توکن ابزاری RON خود را در اوایل فوریه عمومی کند و این می تواند دارایی های رمزنگاری شده مرتبط را تقویت کند.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .