راه اندازی بازار NFT در صرافی Bithumb

Korean Bithumb exchange to launch NFT marketplace

0

راه اندازی بازار  NFT  در صرافی کره ای  Bithumb

 

شایعات فراوانی مبنی بر اینکه شرکت تابعه  LG ، LG CNS ، شریک فنی تجاری که به Bithumb کمک می کند تا بازار NFT خود را توسعه دهد وجود دارد و قرار است در مقطعی در سال  2022  راه اندازی شود .

صرافی کریپتوکارنسی Bithumb  واقع در کره جنوبی ،  در حال توسعه یک بازار  NFT  با ” یک شرکت بزرگ ”  است که گمان میرود   LG CNS ، یکی از شرکت های تابعه  LG Corporation باشد.

مدیرعامل  Bithumb ،  آقای  Heo Baek-young  در مصاحبه ای در 13 ژانویه تأیید کرد که این مجموعه در حال توسعه یک صرافی غیرقابل تعویض توکن یا همان   NFT   است که به آن کمک میکند تا با  Korbit  و  Upbit ، دو صرافی داخلی کره ای دیگر، در حالتی رقابتی باقی بماند .

هیو گفت :

” یک بازار NFT  در ترویج محتوای مبتنی بر بلاکچین، که در آینده به یک نیروی محرکه تبدیل خواهد شد ، مهم بشمار میرود.”

هنوز هیچ تاییدی در مورد هویت سازندگان محتوا یا هنرمندانی که موافقت کرده‌اند در قالب  NFT  برای Bithumb  کاری منتشر کنند ، وجود ندارد.

چندین رسانه در کره جنوبی گزارش داده اند که بازار  NFT   با همکاری غول فناوری  LG CNS  در حال توسعه میباشد .

راه‌اندازی بازار  NFT  به  Bithumb  کمک میکند رقابتی باقی بماند. Bithumb  در حال حاضر به راحتی بر جایگاه دوم در میان صرافی های کره ای قرار دارد که بر اساس حجم معاملات رتبه بندی می شوند. با این حال ، پس از  Upbit  که دارای 1.7  میلیارد دلار حجم معاملات 24 ساعته است ، در مقایسه با  730  میلیون دلار  Bithumb،  رتبه دوم را به خود اختصاص داده است .

Upbit  بازار  NFT  خود را در نوامبر 2021  با سر و صدا زیادی راه اندازی کرد زیرا توانست چندین گروه  K-pop  از جمله  BTS  را برای موافقت با اجرای محتوای NFT  انحصاری ایمن سازی کند.

صرافی کریپتو کوربیت که متعلق به غول بازی ” نکسون ” است، اولین صرافی کره جنوبی بود که بازار  NFT   را در ژوئن 2021  راه اندازی کرد . Korbit  چهارمین صرافی بزرگ کریپتو کره با حدود 7 میلیون دلار در حجم معاملات 24 ساعته است.

در حالیکه معامله گران جهانی NFT  تمایل دارند در  OpenSea  به صورت زنجیره ای کار  و تجارت کنند ، معامله گران کره ای تمایل دارند در پلتفرم های متمرکز باقی بمانند. با وجود توسعه بلاکچین  Klaytn  در کره جنوبی و تنها یکی از سه پلتفرم با پشتیبانی بومی در  OpenSea ، حجم معاملات در آنجا از بازارهای مبتنی بر  Polygon  و اتریوم عقب مانده است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .