راه اندازی صرافی غیرمتمرکز بیتکوین توسط جک دورسی

Jack Dorsey discusses plans to build a decentralized exchange for Bitcoin

0

راه اندازی صرافی غیرمتمرکز بیتکوین  توسط  جک دورسی

مدیرعامل شرکت‌های توییتر  ( Twitter ) و اسکوئر ( Square ) اولین بار در ماه جولای اعلام کرده بود که قصد دارد یک پلتفرم توسعه دهنده متن باز با تمرکز روی بیت کوین ایجاد کند . او روز گذشته اعلام کرد که این شرکت قصد دارد صرافی غیر متمرکز بیت کوین را توسعه دهد.

جک دورسی  ( Jack Dorsey ) مدیرعامل اسکوئر و توییتر ، روز جمعه توییت کرد که شرکت TBD  که یک غول پرداختی و بخش جدید شرکت اسکوئر است و بر ایجاد یک پلتفرم توسعه‌دهنده متن باز تمرکز کرده است قصد دارد یک صرافی غیر متمرکز بیت کوین ایجاد کند . دورسی در توییت خود نوشت: به ما در ایجاد یک پلتفرم متن باز برای خلق یک صرافی غیرمتمرکز بیت کوین کمک کنید.

 

مایک بروک ( Mike Brock )  که به عنوان رهبر این طرح معرفی شده است، جداگانه توییت کرد : ( این مساله‌ای است که ما قصد حل کردنش را داریم : آسان‌تر کردن سرمایه‌گذاری برای کیف پول غیر‌حضانتی ( Non Custodial Wallet )  در هر نقطه از جهان و با استفاده از یک پلتفرم ورودی و خروجی برای بیت کوین .

شما می‌توانید به این پروژه مانند یک صرافی غیرمتمرکز برای ارز فیات نگاه کنید. ما بسیار علاقمندیم تا این پروژه از صفر تا صد برای بیت کوین باشد . این پروژه به طور کلی بصورت عمومی ، منبع باز ، بدون نیاز به مجوز و پروتکل باز توسعه داده می‌شود و همه کیف پول‌ها قادر به استفاده از آن هستند . این پروژه همچنین بدون یک مدل پایه یا حاکمیتی که کنترل آن در دست  TBD باشد، عرضه خواهد شد.

 

در ماه جولای جک دورسی در رشته توییت‌هایی نوشته بود که اسکوئر کسب و کار جدیدی را راه اندازی می‌کند تا ارائه خدمات مالی غیرمتمرکز و غیرحضانتی را آسان‌تر کند. دورسی در توییتی به ایجاد یک پروفایل توییتر با آدرس [email protected]    اشاره کرده بود و نوشته بود که به ما کمک کنید تا بتوانیم یک صرافی غیرمتمرکز که تمرکز آن بر روی بیت کوین است، بسازیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .