راه اندازی پروتکل seaport توسط opensea

OpenSea launches 'Seaport' ​​marketplace protocol allowing NFT bartering

0

OpenSea پروتکل بازار «Seaport» را راه‌اندازی می‌کند که اجازه مبادله NFT را می‌دهد

پلتفرم “OpenSea پروتکل بازار را کنترل یا اجرا نمی کند – ما فقط یکی از بسیاری از آنها خواهیم بود که بر روی این پروتکل مشترک فعالیت میکنیم.”

بازار توکن‌های غیرقابل تغییر OpenSea راه‌اندازی یک پروتکل بازار Web3 را برای «خرید و فروش ایمن و کارآمد NFT» اعلام کرده است.

در یک پست وبلاگ روز جمعه، OpenSea گفت که پروتکل بازار که Seaport نامیده می‌شود، به کاربران این امکان را می‌دهد تا با ارائه دارایی‌هایی به غیر از نشانه‌های پرداخت مانند اتر (ETH) NFT دریافت کنند. طبق این پلتفرم، کاربر می‌تواند در ازای یک NFT، با ارائه تعدادی از اقلام ETH / ERC20 / ERC721 / ERC1155 موافقت کند که به معنای مبادله ترکیبی از توکن‌ها به عنوان روش پرداخت است.

علاوه بر این، کاربران SeaPort می‌توانند تعیین کنند که کدام معیارها – به عنوان مثال. ویژگی‌های خاصی در آثار هنری NFT یا قطعات بخشی از یک مجموعه – آنها هنگام ارائه پیشنهاد می‌خواهند. تا زمانی که مبلغ از پیشنهاد اصلی تجاوز نکند، این پلتفرم از پاداش نیز پشتیبانی می کند.

به نظر می رسد برخی در رسانه های اجتماعی در مورد مفاهیم موجود در پروتکل جدید بازار اظهار سردرگمی می کنند. کاربر توییتر EffortCapital از دیگران خواست تا بررسی کنند که Seaport در مقایسه با مبادله NFT 0x v4 چگونه است، در حالی که کاربر phuktep این سوال را مطرح کرد که چگونه تجارت NFT و ETH برای یک توکن واحد در فرم های مالیاتی اعلام می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .