راه حل های مستند مبادله رمزارز Antier Solutions

Antier Solutions’ Crypto Exchange Script Solutions Helping Businesses to Reduce Their Time-to-Market by 50%

0

راه حل های مستند مبادله رمزارز Antier Solutions به مشاغل کمک می کند تا زمان فروش خود را تا 50 درصد کاهش دهند

بیانیه مطبوعاتی Antier Solutions ، یک شرکت توسعه بلاک چین که به دلیل راه حل های مختلف خود شناخته شده است ، سند مبادله رمزارز را برای تسریع توسعه و استقرار پلتفرم های مبادله رمزارز را تا 50 درصد ارائه می دهد.

با توجه به رقابت شدید برای ورود به بازار ارزهای رمزنگاری شده میلیارد دلاری ، راه حل های مستند مبادله ارز رمزپایه شده Antier به شرکت های نوپا و شرکت ها کمک می کند تا به سرعت پلتفرم های مبادله خود را راه اندازی کرده و پیش قدم شوند.

“بازار رمزارز بسیار بی ثبات است. مشاغل به راه حل هایی نیاز دارند که بتواند به سرعت آنها را وارد بازار کند ، به ویژه در مواقع مطلوب بازار. این باعث افزایش تقاضا برای مبادله ارزهای رمزپایه یا راه حل های مستند شده است.

این شرکت چندین درخواست از استارت آپ ها و سازمان های تأسیس شده برای ایجاد شبیه سازی از سیستم عامل های مبادله محبوب دریافت می کند.

“از بین همه درخواست هایی که دریافت می کنیم ، اکثریت درخواست شبیه ساز Binance را می دهند. این به این دلیل است که آنها تلاش می کنند رشد فزاینده و موفقیت یکی از بزرگترین مبادلات رمزارز در سطح جهان را تکرار کنند. “، پرویندر سینگ گفت.

Antier با تیمی متشکل از 200 متخصص بلاک چین مجهز است تا نیازهای مختلف تجاری را برآورده کند. تیم های چند کاره در کنار هم برای ارائه محصولات منحصر به فرد که با نیازهای مشتریان خود هماهنگ هستند و تاثیر می گذارند ، همکاری می کنند.

Antier علاوه بر ارائه راه حل های مستند معاملات ارزهای رمزپایه شده با ماژول های مختلف مانند معاملات نقطه ای ، معاملات حاشیه ای یا معاملات مشتقات ، به دلیل راه حل مبادله رمزارز با برچسب سفید معروف است. به عنوان یک راه حل آماده برای استقرار ، با ویژگی های برجسته بازار-مانند TPS بالا (معاملات در ثانیه) ، که 100000 است ، تقویت شده است. موتور تطبیق قدرتمند ؛ ماژول نقدینگی ؛ کیف پول چند ارز ، مبتنی بر یادآوری ، امنیت درجه یک و غیره.

شرکت های نوپا و سازمان های مختلف که از خدمات Antier استفاده می کنند ، گواهی بر اعتماد مشتریان به تجربه و تخصص Antier برای ارائه محصولات در سطح جهانی است.

درباره Antier Solutions

دفتر مرکزی آن در موهالی ، هند ، یک شرکت توسعه دهنده خدمات کامل بلاک چین با عمق و وسعت تجربه در زمینه مشاوره ، توسعه و ارتقاء برنامه های کاربردی درجه یک است. با حضور در 3 قاره ، Antier Solutions خدمات توسعه صرافی ارزهای رمزپایه ، توسعه کیف پول ارزهای رمزپایه ، راه حل های بانکی دوستدار رمزارز ، رمزگذاری دارایی ها ، پروتکل نوآورانه DeFi و خدمات توسعه سفارشی بلاک چین را ارائه می دهد. با توجه به تخصص بلاک چین Antier ، Antier توسط GoodFirms ، Clutch و The Manifest در میان برترین شرکت های توسعه بلاک چین در جهان قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .