برنامه رمزارز کره ای “Jedi Master”

Korean crypto ‘Jedi Master’ plans to launch second VC blockchain fund

0

 برنامه رمزارز کره ای “Jedi Master” برای راه اندازی دومین صندوق بلاک چین VC

یکی از برجسته ترین نوآوران بلاک چین در کره جنوبی ، پس از موفقیت اولین اقدام خود ، شروع به جمع آوری کمک  برای راه اندازی بلاک چین بزرگ ترکرده است.

سیمون سئوجون کیم در حال برنامه ریزی برای جمع آوری 173 میلیون دلار برای صندوق بلاک چین دوم پس از موفقیت صندوق اولیه است که 120 میلیون دلار از سرمایه گذاران در دسامبر 2020 به دست آورد. با این حال ، جزئیات مربوط به صندوق جدید و سرمایه گذاران بالقوه آن در سطح محدود است.

کیم ، لقب “استاد جدی ارزهای رمزنگاری شده” توسط شان پارک ، شریک ارشد گروه مشاوره بوستون مستقر در هنگ کنگ ، در سال 2018 شرکت بلاک چین و سرمایه گذاری رمزارزی Hashed را دارا میباشد. این شرکت روی استارتاپ های رمزارز سرمایه گذاری می کند تا آنها را قادر سازد از طریق گسترش کارکنان ، مشارکت و بازاریابی رشد کنند.

این شرکت سرمایه گذاران بزرگ مانند Naver ، سومین شرکت بزرگ کره جنوبی از نظر ارزش بازار میباشد ، که 12 میلیون دلار در اولین صندوق بلاک چین هش سرمایه گذاری کرده است.

این شرکت مستقر در سئول به عنوان دروازه ورود به بازارهای آسیایی برای سرمایه گذاران در غرب عمل می کند. این شرکت در تعدادی از شرکت های برجسته و پروژه های بلاک چین مانند Klaytn ، بلاک چین عمومی غول موبایل کره جنوبی Kakao سرمایه گذاری کرده است. سرمایه گذاری های هش شده معمولاً بین 1 میلیون دلار تا 10 میلیون دلار برای هر شرکت متغیر است.

نمونه کارها گسترده است و همچنین شامل Dfinity ، خالق رایانه اینترنتی ، پلت فرم جانبی Ethereum SKALE ، شبکه بلاک چین ICON و چندین پروژه DeFi مانند بستر وام دهی MakerDAO ، Synthetix ، Kyber Network ، مبادله غیر متمرکز dYdX و پلتفرم կայուն بیت کوین است.

به گفته بلومبرگ ، کیم ثروت خود را با سرمایه گذار اولیه در اتریوم درست پس از راه اندازی شبکه در سال 2015 به دست آورد. در مورد سرمایه گذاری در صنعت ، وی اظهار داشت: “سرمایه گذاران ما می خواهند سود خود را به حداکثر برسانند ، اما همچنین می خواهند از طریق ما در مورد بازار اطلاعات کسب کنند.”

وی افزود: بازار فناوری بلاک چین هنوز در حال شکل گیری است که برای سرمایه گذاران یک حرکت بزرگ محسوب می شود.

در سال جاری میزان بی سابقه ای از سرمایه های سرمایه گذاری پرریسک در زمینه رمزارز و بلاک چین وجود داشته است. در نیمه اول سال 2021 مبلغ سرمایه گذاری شده دو برابر بیش از همه سالهای گذشته بود.

حدود 17 میلیارد دلار سرمایه سرمایه گذاری در پروژه های بلاک چین بین ماه های ژانویه و ژوئن جمع آوری شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .