روند صعودی یا نزولی بیتکوین

Bitcoin and most major altcoins are near critical overhead resistance levels

0

روند صعودی یا نزولی  بیتکوین

بیت کوین بعد از مدت‌ها توانست از سد مقاومت    43هزار دلار عبور کند . به همراه آن آلتکوین‌ها نیز رشد‌ بسیار خوبی را تجربه کرده‌اند.

بیت کوین در چند روز گذشته بازگشت بسیار خوبی را تجربه کرده است ، بانک جی‌پی‌مورگان صندوق  BTC  جدیدی را با کمک گروه سرمایه‌گذاری دیجیتال نیویورک  ( NYDIG )  برای مشتریان خصوصی خود راه‌اندازی کرده است. افزایش شمار سازمان‌های مالی که برای مشتریان خود محصولات سرمایه‌گذاری در حوزه رمز ارزها راه‌اندازی کرده‌اند -نشان می‌دهد تقاضا برای سرمایه‌گذاری در این حوزه در حال افزایش است.

ویلی وو تحلیل‌گر داده‌های درون زنجیره‌ای بلاکچین اعلام کرده است هولدرهای قدرتمند در حال انباشت بیت کوین هستند . وی اضافه کرد از سه ماه پایانی سال  2020  تاکنون چنین تقاضایی برای رمزارزها وجود نداشته است.

بیت کوین از سطح میانگین متحرک نمایی 20 روزه خود در قیمت 38.111  دلار به سمت بالا حرکت کرده است که نشان می‌دهد احساسات بازار مثبت شده است و تریدرها در حال خرید در کف قیمت هستند . معامله‌گران همچنان سعی می‌کنند سطح‌های قیمتی را به خوبی حفظ کنند . سطح حمایت 42.452  دلار از سطح‌های کلیدی برای ادامه روند صعودی است.

در زمان نگارش این خبر قیمت بیت کوین 43.453  دلار است. جفت ارز   BTC/USDT  الگو سر و شانه معکوس را تشکیل داده است که با بسته شدن قیمت بالای خط گردن تکمیل می‌شود .

اگر تریدرها بتوانند قیمت را بالای خط گردن نگه دارند ، این نمودار می‌تواند مسیر حرکت قیمت به سمت هدف الگو سر و شانه معکوس در ۵۵،۷۷۸ دلار را طی کند.

اما از آنجا که ممکن است خرس‌های بازار در سطح  50/000  تا  51/500   دلار مقاومت سختی از خود نشان دهند احتمال دارد روند صعودی به صورت مستقیم ادامه پیدا نکند.

از طرف دیگر اگر قیمت از سطح کنونی به سمت پایین حرکت کند ، نمودار این جفت ارز می‌تواند بار دیگر سطح میانگین متحرک نمایی  20 روزه را آزمایش کند .

شکست این سطح نشان‌دهنده این است که خرس‌ها به بازار برگشته‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .