روند صعودی یا نزولی بیتکوین ..

Bitcoin Stands Still Around $36,000, Solana Soars 10% (Market Watch

0

بیتکوین  صعودی یا نزولی …؟

بیت کوین در حدود 36 هزار دلار آرام گرفته است ..

چند روز گذشته برای رمزارز اول بازار، روزهای چندان خوبی نبود. در واقع ، بیت کوین که روز پنجشنبه دوباره به مرز  40000 دلار نزدیک شده بود ، موفق به عبور از این سطح نشد ..

همانطور که می دانید، یکی دیگر از توییت های جنجالی ایلان ماسک نوساناتی جدی را به همراه داشت و BTC را تا چند هزار دلار پایین آورد . این شرایط دیروز بدتر شد و  رمزارز برتر بازار به زیر 35000 دلار رسید.

از آن زمان ، این دارایی موفق شده است تاحدودی سطوح قبلی خود را بازیابی کند و بالاترین سطح قیمت روزانه خود را در حدود 37000 دلار به ثبت برساند. با این حال ، پس از آن ، قیمت بار دیگر کاهش یافت و به سطح فعلی خود در حدود 36000 دلار رسید.

ارزش بازار بیت کوین هنوز زیر 700 میلیارد دلار است، در حالی که چیرگی این ارز بر بازار به زیر 40 درصد کاهش یافته است.

 

رکود نسبی آلتکوین ها

آلتکوین ها که معمولاً حرکت های نوسانی بیشتری نسبت به رهبر خود نشان می دهند ، از دیروز تا حدودی راکد مانده اند. اتریوم چند روز قبل تا زیر تراز   2500  دلار افت کرد اما بیشترین بخش این زیان را جبران کرد و حتی دیروز به  2800  دلار نزدیک شد. با این وجود نتوانست بر این مقاومت غلبه کند و در حال حاضر با قیمت  2750  دلار ترید می شود.

بایننس کوین نیز طی یک هفته گذشته شاهد نوسانات شدیدی بود و حتی تا زیر 370 دلار سقوط کرد . پس از آن با رسیدن به تراز  420  دلار وضعیت خود را بهبود بخشید . هرچند از دیروز کمی اصلاح شده و در حدود   400 دلار قرار گرفته است.

Cardano  ،  DOGE ،   Ripple و   Polkadot  سودهای جزئی به دست آورده اند ، در حالی که UNI  ، ICP   ، BCH  و  LINK امروز به رنگ قرمز هستند . شایان ذکر است که سولانا در بین ارزهای دارای سرمایه بازار زیاد، چشمگیرترین عملکرد را در تایم فریم 24 ساعته نشان داده است.

از دیروز تقریبا  10٪  جهش کرده و به بالای 43 دلار رسیده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .