روند قیمت بیتکوین تا پایان سال میلادی

Analysts say Bitcoin’s open interest wipeout

0

روند قیمت بیتکوین  تا پایان سال میلادی

 

نزول قیمت بیتکوین  به  42000 دلار قراردادهای تسویه نشده را کاهش داد و موقعیت تعداد بسیاری از تریدرها را لیکویید کرد . با این حال تحلیلگران معتقد بودند نزول قیمت  بیتکوین  فرصت های خرید خوبی را فراهم میکند .

به نقل از   Cointelegraph  با نزدیک شدن به پایان هفته معاملاتی همچنان ترس بر بازار مسلط است . اوایل امروز قیمت  بیتکوین  به  47.250  دلار کاهش یافت و سرمایه گذاران پس از انتشار داده های شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا  (  CPI  )   که خبر از اوج گیری تورم به بالاترین سطح  40 سال اخیر میدهد نگران شده اند .

براساس داده های   Coinmarketcap pro  &  Trading View    تلاش خریداران برای بازیابی سطح حمایتی  50 هزار دلاری با شکست مواجه شده است و از طرفی فروشندگان قیمت  بیتکوین  را به  48000 دلار باز گردانده اند و میتوانند به کاهش قیمت بیشتر آن نیز منجر شود .

از نظر    Ben Lilly بنیانگذار شرکت ( Jarvis Labs   ) ، قیمت بیتکوین احتمالا تا پایان ماه در محدوده اندکی نوسان خواهد کرد ، از آنجایی که  31 دسامبر با توجه به میزان قراردادهای باز بیشترین سود را در پی دارد .

Lilly  با اشاره به افت های شدید گذشته که منجر به لیکویید شدن حجم زیادی از قراردادها شده است بیان کرد که ممکن است بازار برای بهبود کامل به زمان احتیاج داشته باشد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .