رکورد جدید قیمتی برای ارز پولکادات

3 reasons why Polkadot could be the next altcoin to hit a new all-time high

0

رکورد جدید قیمت  پولکادات

 

افزایش حجم معاملات ، احساسات سرمایه‌گذاران و مزایده پاراچین‌های شبکه و موفقیت توکن  KSM باعث شده است سرمایه‌گذاران به رشد قیمت پولکادات ( DOT )  امیدوار باشند.

بعد از اجرا شدن هارد فورک لندن شبکه اتریوم ، پلتفرم لایه اول قراردادهای هوشمند پولکادات توانسته است سهم بازار خود را در طول ماه آگوست به خوبی افزایش دهد.

پولکادات یکی از  10 رمز ارز برتر از لحاظ ارزش بازار است که در این لحظه با وجود پدید آمدن مومنتوم آن، هنوز نتوانسته است همانند رقبای خود افزایش قیمت آن‌چنانی را تجربه کند. پولکادات پروتکل چند شبکه‌ای است که قصد دارد ایجاد پل‌های بین شبکه‌ای بین بلاکچین‌های مختلف را تسهیل ببخشد.

  • دلیل برای افزایش قیمت پولکادات وجود دارد.
  • مزایده پاراچین‌ها
  • رقابت پروژه‌های اکوسیستم برای به‌دست آوردن اسلات‌ها
  • افزایش حجم معاملات روزانه

نهمین رمز ارز برتر بازار روند صعودی خود را از ابتدای هفته به خوبی حفظ کرده است. داده‌های کوین‌مارکت‌کپ نشان می‌دهد قیمت پولکادات با  12٪ رشد به  30.25  دلار رسیده است. ارزش بازار پولکادات به  29.8  میلیارد دلار رسیده است. با این حال سطح قیمت  30 دلاری برای پولکادات بسیار مهم است. تریدرها در ادامه روند صعودی در این سطح با مشکل مواجه شده‌اند. نمای کوتاه‌مدت نمودار قیمت پولکادات صعودی است و اندیکاتور    MACD   سیگنال خرید آن را تایید می‌کند. ممکن است عبور از قیمت 30 دلار  ( بالاترین قیمت در ماه آگوست ) بتواند روند حرکت را تا  40 دلار ادامه دهد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .