رکورد جدید قیمت کاردانو

Cardano Price Analysis: ADA/USD bulls breach $2.5 resistance and now heading for a fresh ATH

0

رکورد جدید قیمت  کاردانو

تحلیلگران به آینده  ADA  خوشبین هستند .

رمز ارز کاردانو  ( ADA )  با رشد 6 درصدی در شبانه‌روز گذشته توانست رکورد قیمت خود را تا   2.75  دلار جابجا کند.

کاردانو توانست با تبدیل مقاومت  2.48  دلاری به سطح حمایتی جدید ، از کاهش قیمت به سطح 2  دلار جلوگیری کند . انتظار می‌رود در 24 ساعت آینده روند صعودی با توجه به شدت تقاضای خریداران ، ادامه پیدا کند.

جفت ارز  ADA/USD  با نوسان قیمت در محدوده  2.43  الی 2.63  دلار در روز معامله می‌شود . علیرغم کاهش حجم  21 درصدی معاملات کاردانو به ارزش  5.30 میلیارد دلار ، ارزش بازار آن با رشد 5.1 درصدی به عدد  83.1  میلیارد دلار رسیده است.

تحلیل نمودار قیمت کاردانو در تایم فریم 4 ساعته حاکی از تلاش خریداران بازار برای عبور از محدوده قیمتی  2.6 دلاری است .  آن‌ها برای رسیدن به قیمت سه دلار خیز برداشته‌اند .

روند گاوی بازار می‌خواهد سقف جدید روزانه را در نمودار ثبت کند اما تلاش‌های آن‌ها به نفع معامله‌گرانی است که به دنبال کسب سود از این بازار هستند.

پرایس اکشن کاردانو در 4 هفته گذشته شاهد روند صعودی بوده است. پس از کاهش قیمت تا سطح 95 سنت که در ژوئن اتفاق افتاد، روند صعودی با رشد بیش از 250 درصدی قیمت توانست رمز ارز ADA   را به ارزش  2.59 برساند.

دن گمباردلو ( Dan Gambardello )  بنیان‌گذار  Crypto Capital Venture   معتقد است علیرغم رشد  1390  درصدی کاردانو در سال  2021 ، این ارز دیجیتال هنوز به ارزش واقعی خود نرسیده است. او در توییتر خود نوشت: ( کاردانو تنها  20 درصد از قیمت سه دلار فاصله دارد و هنوز با ارزش واقعی خود فاصله دارد.)

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .