ریزش بازار رمزارزها درپی تصویب لایحه مالیات آمریکا

President Biden signs infrastructure bill into law, mandating broker reporting requirements

0

ریزش بازار رمزارزها در پی تصویب لایحه مالیات آمریکا

 

رییس جمهور آمریکا ( جو بایدن )  روز دوشنبه با امضا لایحه زیرساختی  یک تریلیون دلاری آمریکا آن را به قانون رسمی کشور تبدیل کرد . در این حین همه موافق و فرد مخالفی وجود نداشته است ، این درحالیست که قیمت بیتکوین و سایر رمزارزها با سقوط همراه بوده است .

به گزارش     Cointelegraph   پس از چند ماه سختگیری و موشکافی قانونی از جانب مجلس سنا و نمایندگان آمریکا ، لایحه زیرساختی که مورد انتقاد کارشناسان حوزه رمزارزها بوده است  اکنون بطور رسمی به قانون آمریکا تبدیل شده است .

هدف از امضای این لایحه که در حدود یک تریلیون دلار تخمین زده شده است   این میباشد که برای تامین بودجه برای جاده ها ، پل ها ، دسترسی به اینترنت ، صفحه های انرژی خورشیدی ، ایستگاه شارژ خودروهای برقی و سایر پروژه های مهم زیرساختی است ، اما قانونگذاران قبل از تایید در کنگره از کلماتی استفاده کرده اند که میتواند برای رمزارزها نیز بکار گرفته شود .

رییس جمهور آمریکا  علیرغم گزارش های موجود در خصوص تلاش سناتورها برای تغییر الزامات ارائه گزارش مالیات بر کریپتو و مشمول نشدن افرادی که به توسعه کیف پولها و فناوری بلاکچین میپردازند ، این لایحه زیرساختی را امضا کرده اند .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .