ثبت عروسی در بلاکچین در هند

Indian couple celebrates blockchain wedding with NFT vows, digital priest

0

زوج هندی عروسی بلاک چین را با ثبت در NFT، و کشیش دیجیتال جشن گرفتند

آنیل ناراسی پورام،  در ابتدا با دیدن ازدواج های بلاک چینی انجام شده در کشورهای دیگر انگیزه پیدا کرد

یک زوج جوان از هند از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) برای دیجیتالی کردن عشق خود به یکدیگر تا ابد از طریق بلاک چین اتریوم (ETH) استفاده کردند.

شروتی نایر و آنیل ناراسی پورام، زوجی که اخیراً از پونا هندوستان ازدواج کرده اند، تصمیم گرفتند تا با برگزاری یک عروسی بلاک چین، ازدواج در دادگاه خود را به سطح بالاتری برسانند. به گفته آنیل :

من مقالاتی را در مورد اینکه مردم در کشورهای دیگر چگونه ازدواج های بلاک چین انجام می دهند خواندم و این به من انگیزه داد.

دیگر کارآفرینان برجسته ارزهای دیجیتال که این روند را دنبال می‌کنند عبارتند از ربکا کاچرگینسکی، طراح محصولات کارکنان Coinbase.

به عنوان بخشی از عروسی بلاک چین، این زوج به صورت آنلاین توسط Anoop Pakki، که مسئول ضرب NFT – معروف به کشیش دیجیتال، بود، همراهی شد.

آنیل توضیح داد: «ما ثبت های عروسی  را خواندیم و پس از تایید کشیش دیجیتالی خود، من تراکنش را برای انتقال NFT به کیف پول دیجیتال همسرم تأیید کردم. ) پس از آن توسط کشیش دیجیتالی ما را زن و شوهر اعلام شد!

این زوج به اتفاق آرا این ثبت را خواندند: «ما هیچ قول بزرگی نخواهیم داد، اما هر کاری که بتوانیم انجام خواهیم داد تا این کار به نتیجه برسد. با تمام اختلافات و درگیری هایمان، امیدواریم درک خود را از یکدیگر و خودمان افزایش دهیم. ما دست در دست هم در کنار هم خواهیم بود و با هم از این ماجراجویی عبور می کنیم.»

ثبت عروسی، که به شکل یک تصویر دیجیتال بود، سپس به عنوان یک NFT توسط کشیش دیجیتال در پلت فرم OpenSea ضرب شد. در توضیح NFT آمده است:

این قرارداد بین شروتی ساتیان نیر، متولد 17 مارس 1988 و آنیل موهان ناراسیپورام، متولد 11 اکتبر 1986 منعقد شده است. طرفین این توافقنامه در تاریخ 15 نوامبر 2021 زن و شوهر اعلام می‌شوند و مجبور به نگهداری در بیماری و در سلامتی، هستند تا ابد.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .