سرمایه گذاری در بازی p2e

40,000 member players guild raises $6M to make P2E gaming easier

0

40000  بازیکن عضوانجمن، 6 میلیون دلار جمع آوری می کند تا بازی P2E را آسان تر کند

Play It Forward DAO (PIF DAO) سال 2022 را با اعلام اینکه تنها 6 ماه پس از راه اندازی، 6 میلیون دلار از سرمایه گذاران خصوصی جمع آوری کرده است، آغاز کرد.

DAO شامل انجمنی متشکل از بیش از 40000 بازیکن و 3000 دانش پژوه در سراسر فیلیپین و اندونزی است که همه آنها از طریق یک برنامه مدیریت دانش پژوه بازی برای کسب درآمد (P2E) مدیریت می شوند.

در حال حاضر، DAO در چندین بازی برجسته Metaverse P2E، از جمله Axie Infinity، Thetan Arena، Pegaxy و Dragonary، بازیکنانی دارد.

یکی از بنیانگذاران Cholo Maputol به کوین تلگراف گفت که این بودجه برای افزایش برنامه های بورسیه DAO، افزایش پلت فرم هیئت مدیره P2E و تامین مالی برخی از سرمایه گذاری های اولیه در بازی های P2E و پروژه های زیرساختی استفاده خواهد شد.

در اطلاعیه 2 ژانویه، DAO بیان کرد که  جمع‌آوری سرمایه نشان‌دهنده مرحله بعدی آن برای «ساخت پلتفرمی است که Play-to-Earn را به یک تجربه Plug-and-Play برای اصناف و بازیکنان بیشتری در سراسر جهان تبدیل می‌کند».

Maputol به Cointelegraph توضیح داد که بازی P2E می تواند برای بسیاری از بازیکنان غیرقابل دسترسی باشد زیرا برای شروع به دانش فنی زیادی مانند راه اندازی کیف پول و خرید توکن نیاز دارد.

ما می‌خواهیم اکوسیستمی بسازیم که همه چیز را انتزاعی کند تا هر مدیر یا بازیکنی بتواند به طور یکپارچه بازی برای کسب درآمد را شروع کند (plug-and-play).

سرمایه گذاران عمده ای که در این جدول ثبت نام کردند شامل Signum Capital بود که از پروژه های برجسته دیگری مانند Polkadot و Ren نیز حمایت کرده است.

شرکای دیگری که ثبت نام کردند عبارتند از: Kyber Ventures، UOB Venture Management، Jump Capital، GBV، LD Capital، Great South Gate، Octava، 975 Capital، Arcane Group، Tokocrypto، AU21، Double Peak Group، Faculty Group، NxGen، DWeb3 Capital، GSR. ، SL2 Capital و Mintable.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .